Kingston predstavuje pamäte HyperX Beast

Kingston dnes oznámil uvedenie pamätí HyperX ® Beast, najnovšieho prírastku do produktovej rady HyperX. S vysokým výkonom sú v súlade aj najvyššej dostupnej kapacity a certifikácia XMP. Atraktívny a agresívny dizajn pasívneho chladiča predurčuje pamäte HyperX Beast pre skalných hráčov, tvorcov obsahu, tých, ktorí používajú pretaktovanie PC alebo počítače upravujú, a chcú vysoko výkonný hardvér s inovatívnym dizajnom.

Pamäte HyperX Beast sú súčasťou rodiny Predator, premiérovo uvedenej rady, ktorú Kingston ponúka pre používateľov náročných na výkon. Pamäte HyperX Beast sú tvorené sadami s taktom až 2400 MHz pre dosiahnutie kratších časov spracovania dát v aplikáciách, ktoré vyžadujú maximálnu výkonnosť, a sú k dispozícii v kapacitách od 8 GB do 64 GB. Nová farba a dizajn pasívneho chladiča rozširuje mnohotvárnosť a charakter súčasnej ponuky pamäťou z rodiny HyperX. Pamäte sú navrhnuté konkrétne pre spoluprácu s treťou generáciou procesorov Intel ® Core ™ i5 a i7, ako aj s najnovšími procesormi AMD A-Series. Ďalšou prednosťou je skutočnosť, že pamäte HyperX Beast majú certifikáciu Intel XMP, takže používatelia môžu ľahko dosiahnuť optimalizáciu pre najvyšší výkon jednoduchým zvolením niektorého z výkonnostných profilov, ktoré starostlivo vyladili konštruktéri spoločnosti Kingston.

"Používame komponenty, ktoré umožňujú dosiahnuť najlepšieho zvýšenie výkonu, aby sme vytvorili pamäte schopné zvládnuť vysoké rýchlosti," povedal Marcin Gaczor, tlačový hovorca spoločnosti Kingston pre Českú republiku. "Označenie, Beast, čiže šelma, je samo o sebe veľavravné. Moduly predstavujú vysoko výkonné pamäte s najvyššou dostupnou kapacitou, ktoré sú v súčasnej dobe na trhu dostupné, a veľkolepý až desivý dizajn, ktorý vo vašej počítačovej zostave bude vyzerať skvele. "
Pamäte HyperX Beast majú doživotnú záruku a bezplatnú priamu technickú podporu. Ďalšie podrobné informácie môžete získať na webových stránkach spoločnosti Kingston na adrese www.kingston.com / HyperX.


Technické údaje pamäťových modulov Kingston HyperX Beast:

  • Kapacity: 8 GB, 16 GB, 32 GB a 64 GB v sadách po dvoch, štyroch a ôsmich kusoch
  • Taktovanie (rýchlosť): 1600 MHz - 2400 MHz
  • Latencia CAS: CL9, CL10, CL11
  • Napätie: prevádzkové napätie 1,5 V - 1,65 V umožňuje stabilné pretaktovanie
  • Certifikácia XMP: Taktovanie, časovanie a napätie pre vyšší výkon je k dispozícii len aktiváciou Extreme Memory Profile spoločnosti Intel.
  • Kompatibilita: Navrhnuté špecificky pre chipsety Intel P55, H67, P67, Z68, H61 (AG), X79 a Z77 a súčasne pre chipsety AMD A75, A87, A88, A89, A78 a E35 (Fusion)
  • Spoľahlivosť: testovanie na 100 percent
  • Záruka: doživotná záruka, bezplatná technická podpora

 

zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk