MSI GT70 Dragon Edition

MSI predstavuje výkonný herný notebook GT70 Dragon Edition s najnovšou grafikou NVIDIA GeForce GTX675MX so 4 GB GDDR5 pamäte pre parádne rýchle hry vo vysokom rozlíšení. Okrem vysokého výkonu ponúka aj ojedinelý dizajn, vnútri ktorého bije štvorjadrový procesor Intel Core i7 tretej generácie a ďalšie špičkové technológie, ako je inteligentné sieťové riešenie Killer DoubleShot, ozvučenie od Dynaudio, extrémne rýchle diskové konfigurácie SuperRAID s dvoma SSD diskami v poli RAID0, až 32 GB operačnej pamäte a špeciálna herna klávesnica SteelSeries.

NVIDIA GTX675MX - Výkonom vás vyvlečie z ponožiek

Notebook MSI GT70 Dragon Edition je vybavený najnovšou grafikou NVIDIA GeForce GTX675MX s novým grafickým jadrom, 4 GB GDDR5 pamäte a podporou DirectX 11 pre vykresľovanie jemných HD detailov, ktoré k najnovším hrám neoddeliteľne patria. Výkon grafiky v benchmarku 3DMark Vantage dosahuje neuveriteľných 17000 bodov.

 

Super RAID na rýchly štart a dáta

Pre bleskový štart systému a dosiahnutie neuveriteľnéj maximálnej rýchlosti čítania a zápisu používa herný notebook MSI GT70 Dragon Edition technológiu MSI Super RAID. S dvoma 64GB mSATA SSD diskami 3. generácie zapojenými v diskovom poli RAID 0 rýchlosť čítania presahuje ohromujúcich 900 MB za sekundu. Všetko vaše obľúbené video, audio a záložné súbory potom môžete ukladať na rýchly a veľký klasický pevný disk.

 

Inteligentná rýchla sieť Killer DoubleShot

Notebook MSI GT70 Dragon Edition je ako prvý na svete vybavený sieťovým riešením pre hráčov Killer Doubleshot, ktoré spája Killer Wi-Fi a Killer LAN adaptér. Ponúka tak výkonné, rýchle a inteligentné káblové aj bezdrôtové sieťové spojenie. Technológia Advanced Stream Detect vie automaticky klasifikovať a uprednostniť sieťové prenosy aplikácií, ktoré sú vysoko citlivé na akékoľvek oneskorenie, najmä pre on-line hry, živé video a kvalitné online audio. Vďaka sieťovej karte Killer Doubleshoot môžete teraz hrať úplne bez meškania a výpadkov. Hráči tak dostávajú najlepšie a najstabilnejšie pripojenie k internetu.

Hráčom na mieru

MSI GT70 Dragon Edition je vybavený množstvom užitočných nástrojov, ktoré hráčom približujú k najlepším výkonom a skvelým zážitkom. Vďaka MSI Audio Boost do slúchadiel dostanete z predzosíleného pozláteného audio výstupu ten najčistejší zvuk. Ak nepoužívate headset, THX TrusStudioPRO systém priestorového zvuku sa postará o to, aby ste boli kompletne obklopení zvukom. Herná klávesnica SteelSeries upravená presne podľa potrieb a nárokov vášnivých hráčov vyniká skvelou odozvou, rozmiestnením a veľkosťou klávesov. Optimálny obraz bez rušivých odleskov potom zaručuje matný displej s Full-HD 1080p rozlíšením.

 

zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk