Pretvorte svoju domácnosť na kreatívny park so zariadeniami Canon

Aktuálna situácia pandémie koronavírusu nás „uväznila“ v našich príbytkoch. Po prvých týždňoch už takmer každý z vás niekoľkokrát vyluxoval podlahu, umyl okná, poutieral prach, či si s deťmi pozrel celú zásobu animovaných filmov. Spolu s Canonom prinášame niekoľko tipov, ktoré kreatívne vyplnia čas strávený v domácej karanténe.

Logitech G a McLaren ohlasujú novú éru pretekov

Logitech G oznámil predĺženie partnerstva so spoločnosťou McLaren, ktoré odštartuje novú éru pretekov. Obe spoločnosti tento rok ešte viac prehĺbia spoluprácu v oblasti e-športov s využitím bohatých skúseností McLarenu zo sveta motoristického športu aj automobilového priemyslu a odborných znalostí Logitech G v oblasti e-pretekov, e-športov a herných technológií.

Doprajte svojmu notebooku stabilný výkon vďaka chladiacej podložke Trust GXT 1125 QUNO

Výkonné herné aj pracovné notebooky sa často pod náporom výpočtových operácií nadmerne zahrievajú a naplno zamestnávajú svoj zabudovaný chladiaci systém. Pomocou chladiaceho stojanu pod notebook je možné udržaniu správnej prevádzkovej teploty výrazne pomôcť a zároveň svoj herný či pracovný kút urobiť praktickejším.

TP-Link uvádza na trh smart zásuvku TAPO a router Archer C80

TP-Link predstavil koncom minulého roku novú sériu produktov pre inteligentnú domácnosť TAPO. Na úvod v jej rámci uviedla domácu bezpečnostnú Wi-Fi kameru Tapo C200, ku ktorej sa teraz pridáva tiež mini inteligentná Wi-Fi zásuvka Tapo P100, ktorá môže slúžiť ako jeden zo základov inteligentnej domácnosti. Na trh taktiež uvádza nový bezdrôtový gigabitový MU-MIMO router TP-Link Archer C80.

Trit 600 je novým RGB herným kreslom od Genesis

Genesis Trit 600 je robustnejšie a odolnejšie než nedávno predstavený model Trit 500. RGB podsvietenie je možné plne ovládať a voliť z nekonečného množstva farebných kombinácií, meniacich sa efektov a úrovní jasu. Moderný dizajn kresla Genesis Trit 600 je doplnený prvkami v efektnom karbónovom dekoratívnom vzore.

TCL predstavuje nové koncepty flexibilných mobilných displejov

Ako prvý na svete pred časom ukázali koncept tabletu s na trikrát zloženým displejom a teraz prezentuje ďalší unikát, ktorým je koncept smartfónu s vysúvacím displejom. Oba koncepty predstavujú to najnovšie v oblasti vývoja flexibilných displejov pre smart zariadenia.

Canon prináša prenosnú tlačiareň na batériu Canon PIXMA TR150

Canon uvedie na trh dve výkonné, prenosné a odolné tlačiarne Canon PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s batériou, ktoré sa popri mimoriadne kvalitnej tlači vyznačujú jednoduchosťou obsluhy. Oba kompaktné modely komunikujú bezdrôtovo cez Wi-Fi v pásmach 2,4 GHz a 5 GHz a je možné ich ovládať aj prostredníctvom smartfónu.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk