Virtuálna realita vo vašej obývačke: Pozrite sa na svet inými očami

Jedna z najväčších spoločností na zážitky Adrop prichádza na slovenský a český trh s novinkou – požičovňou virtuálnej reality. V spolupráci s technologickými spoločnosťami Vrgineers a Quanti môžete zažiť virtuálnu realitu aj u vás doma. Zážitkový balíček #VRpreTeba si priaznivci netradičnej zábavy vedia zapožičať na webe Adrop.sk už na jeden deň.

Creative prináša novú sadu reproduktorov Pebble

Creative Technology oznámil vydanie Creative Pebble V3, najnovšieho prírastku do populárnej série stolných reproduktorov Pebble. Tieto USB-C reproduktory si zachovávajú rovnaký elegantný a minimalistický dizajn, ktorým ozdobia akýkoľvek stolný počítač. Vylepšenými funkciami ako napríklad hlasnejší a čistejší zvuk a pripojením Bluetooth 5.0 tvoria ideálne riešenie pre prácu, učenie sa a hranie z domu.

Gigabyte predstavil nové kompaktné počítače z rady Brix Pro

Kompaktné počítače, a teraz myslíme naozaj kompaktné kúsky, majú svoje miesto nielen na pracovných stoloch vo firmách, ale aj v obývačkach, pracovniach a dokonca aj v izbách hráčov. Malý počítač je možné zložiť si aj svojpomocne, no jeho rozmery budú kvôli rozmerom štandardných komponentov vždy o čosi väčšie, ako keď sa nejaká spoločnosť rozhodne zložiť ho na mieru. Jednou z týchto spoločností je aj Gigabyte a predstavenie ich nového prírastku do rodiny Brix zariadení, sme si pozreli na online seminári.

ASUS uviedol na akcii Meta Buffs nové ROG produkty pre hráčov

Nové GPU série NVIDIA GeForce RTX 30 obsahujú nové RT jadrá, Tensor Cores a streamovacie multiprocesory, ktoré v hrách a aplikáciách pre kreatívcov umožňujú úplne plynulý obraz, rýchle snímkové frekvencie a AI akceleráciu. ASUS tiež uviedol nové herné monitory, ventilátor, prvý WiFi 6E router, hernú klávesnicu, bezdrôtovú hernú myš, slúchadlá a hernú podložku pod myš.

ASUS predstavil nové notebooky s procesormi Intel 11tej generácie

Je len málo lepších liekov na zahnanie nudy, ako objavovať novinky, ktoré si pre svojich fanúšikov pripravujú spoločnosti. ASUS totiž predstavil nový rad notebookov s 11. generáciou procesorov Intel Core a tiež aj svoj prvý notebook na platforme Intel Evo, ktorá by mala posunúť výkon, dizajn a výdrž na doposiaľ nevídanú úroveň. Intel Evo notebooky sú totiž navrhnuté, aby spĺňali špecifikácie a kľúčové vlastnosti projektu Athena a ponúkli prémiový výkon, odozvu, energetickú efektivitu batérie a špičkové vizuály. Tieto notebooky takisto využívajú grafický čip Intel Iris Xe a obsahujú Intel WiFi 6 a Thunderbolt 4. Medzi novinky predstavené na virtuálnom brífingu patrili nielen dizajnové, tenke a ultra mobilné zariadenia, ale aj kúsky posúvajúce vpred hranice toho, čo slovo notebook vlastne predstavuje.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk