Gamesite Podcast #5 - Na Slovensko sa prídu robiť skutočne hry, nový Half-life si nezahrajú len kravy a na Steame je vianočné upratovanie

Podcasty webu Gamesite sú späť! Zatiaľ iba v "testovacej prevádzke" no radi by sme ich do budúcnosti prinášali pravidelne. Závisí však aj na vás, či sa vám budú páčiť.

Gamesite Podcast #0 - Steam zachrania len kartičky, 8K 120FPS budúca generácia mať bude len pri obrázkoch a RDR 2 má zastaralé mechaniky

Podcasty webu Gamesite sú späť! Zatiaľ iba v "testovacej prevádzke" no radi by sme ich do budúcnosti prinášali pravidelne. Závisí však aj na vás, či sa vám budú páčiť.

Playcast #3

V treťom dieli Playcastu sa Raggamuffin spolu s MarkusomFenixom stretli, aby okomentovali vývoj digitálnych distribúcií a vyjadrili svoje názory a postrehy pri ich využívaní. Taktiež rozobrali aj ich budúcnosť a túžby hráčov s tým, čo nás ešte len čaká.

Playcast #2

V druhom dieli Playcastu sa opäť Raggamuffin stretol s MarkusomFenixom, aby rozobrali ďalšiu kontroverznú tému. Tentokrát sa venovali zavádzaniu hráčov videami a trialermi pred vydaním hry a následným ubudánim obsahu a degradácii vizuálnych detailov po vydaní.

Playcast #1

V premierovom dieli nového videoformátu s názvom Playcast, sa redaktori Raggamuffin a MarkusFenix pustili do diskusie o novom trende pri vydávaní hier. 

GamesiteNews No.94

V 94. časti GamesiteNews sa stretli redaktori  MarkusFenix, Coky, Encrypt, Lenka2, Syoss, Metal.Days a M41CON aby rozobrali kompletnú výstavu E3 a jej konferencie a oznámené herné tituly. Môžete sa tešiť aj na horlivú diskusiu o tom, ktorá z next-gen konzol vyhrala vojnu. A či vôbec.

GamesiteNews No.93

V 93. časti GamesiteNews sa stretli redaktori Raggamuffin, MarkusFenix a Lordhagen, aby rozobrali konferenciu Sony a odhalenie PlayStation 4. Samozrejme, nezabudli ani na hry, či samotný hardvér novej konzoly od Sony.

GamesiteNews No.92

V 92. dieli GamesiteNews sa stretli redaktori Raggamuffin, MarkusFenix, Lordhagen a M41CON a rozobrali krach THQ, možnosť odhalenia PlayStation 4, ohlásenie dátumu kedy sa k nám dostane GTA V, či oživenie hry Prey 2. A nevyhli sa ani krátkej debate o World of Tanks a ich tvorcoch, ktorí kúpili štúdio Day 1 Studios.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk