Fejkový „insider“ sa ospravedlnil svojim fanúšikom a verejnosti

Fejkový „insider“ sa ospravedlnil svojim fanúšikom a verejnosti

 

Ozrejmil taktiež aj veci v ktorých zavádzal.

Bublina okolo nového herného „insidera“ s prezývkou The Real Insider spľaskla ešte skôr ako sa poriadne nafúkla. Za týmto účtom totiž stojí Youtuber Dan Allen Gaming, ktorý omylom vyzradil sám seba. Pre neho samého to znamená nie len zničenú reputáciu, ale aj hrozbu žalôb zo strany veľkých vydavateľov, pretože je takmer isté, že svojim „leakovaním“ informácií porušil niekoľko podpísaných NDA dohôd.

Po jednom dni sa však Dan Allen Gaming vrátil späť na Youtube s ospravedlnením. Ospravedlnil sa svojim fanúšikom, kolegom a ostatným za to, čo spravil. Zároveň dodal, že „leaky“ týkajúce sa hier ako Silent Hill či Metal Gear Solid Remake si vymyslel, predpoveď o traileri God of War Ragnarök na State of Play uhádol vďaka tomu, že hlas Kratosa Christopher Judge zdieľal na sociálnych sieťach ohlásenie State of Play a zvyšné „leaky“ boli výsledkom porušených NDA.

"Stratil som priateľov z branže, stratil som vzťahy - osobné, obchodné, príležitosti - všetko pre tých päť sekúnd slávy a beriem za to plnú zodpovednosť," hovorí Allen. "Všetka tá nenávisť, ktorú som dostal na Twitteri, bola opodstatnená, ale musel som to vymazať, pretože som nikdy predtým nezažila taký príval nenávisti - a opäť, úplne oprávnene - ale musel som sa od toho vzdialiť, pretože to nie je veľmi dobré na psychiku.“

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk