Ďalšia Battlefield hra bude mať pravdepodobne kampaň

Ďalšia Battlefield hra bude mať pravdepodobne kampaň

 

Návrat po 2042.

Aj keď Battlefield 2042 vyšiel ešte iba koncom minulého roka, tak už teraz je zrejmé, že hra medzi hráčmi dlho nepobudne. Vlastne jediný dôvod, prečo DICE ešte BF2042 popri tragických číslach počtu hráčov podporuje je fakt, že kvôli Ultimate edícii hry sa zaviazali na vydanie štyroch kompletných sezón.

Viacero hlasov sa však už ozvalo, že väčšina DICE už pracuje na novej Battlefield hre. A tá možno príde ako kompletný balíček.

EA totiž na svojich oficiálnych stránkach zverejnilo inzerát na pozíciu šéfa dizajnu pre kampaň pre hru Battlefield. Pozícia však nie je určená pre štúdio DICE, ale pre nové štúdio Electronic Arts v meste Seattle, ktoré nedávno založil bývalý tvorca série Halo Marcus Lehto. Jeho štúdio vzniklo preto, aby „posilnilo naratívnu stránku série Battlefield“ a je celkom zrejmé, že bude mať na starosti kampaň pre novú Battlefield hru.

Úlohou šéfa dizajnu bude „ponoriť sa do základných pilierov série Battlefield a zabezpečiť, aby boli implementované do vrstiev famóznej kampane pre jedného hráča.“ EA požaduje od kandidáta aspoň 10 rokov skúseností a pozícii režiséra a je teda zrejmé, že nováčikov nehľadajú.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk