ESA potvrdilo, že E3 sa v roku 2023 vráti

ESA potvrdilo, že E3 sa v roku 2023 vráti

 

Teraz nám musí stačiť „E3.“

Organizácia ESA potvrdila svoje plány na zorganizovanie výstavy E3 v roku 2023 a to po jej neslávnom zrušení v tomto roku, ktoré síce organizátori pripísali omikron variantu COVIDu, no podľa zákulisných informácií to bolo použité skôr ako vhodná výhovorka.

Šance sa tak chopil Geoff Keighley so svojim Summer Game Fest, no ten sa zjavne na budúci rok dočká konkurencie.

„Sme nadšení, že sa v roku 2023 vrátime a to v digitálnej a aj fyzickej podobe. Akokoľvek máme radi digitálne podujatia a akokoľvek veľký dosah majú tieto podujatia tak vieme, že existuje veľký dopyt po tom, aby sa ľudia stretli, aby sa porozprávali a aby sa bavili o tom, čo robí hry skvelými,“ povedal prezident ESA Stanley Pierre-Louis v rozhovore pre The Washington Post.

„Myslím si, že je skvelé, že spoločnosti experimentujú s rôznymi spôsobmi ako promovať svoje produkty a obsah, ktorý chcú zdieľať so zákazníkmi. A myslím si, že existuje priestor na osobné podujatie a taktiež si myslím, že je dôležité mať digitálny dosah. Kombinácia týchto dvoch je podľa mňa kritickým elementom, ktorý môže E3 dodať.“

Tak uvidíme, či bude záujem o E3 aj zo strany vydavateľov a vývojárov. Ako dobre vieme, reputácia E3 chradla aj pred pandémiou COVID a mnohí volali po veľkých zmenách.

Zdroj: WaPo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk