Summer Game Fest sa bude sústreďovať primárne na už ohlásené hry

Summer Game Fest sa bude sústreďovať primárne na už ohlásené hry

 

Prekvapenia však stále čakáme.

Zdá sa, že už aj známy producent Geoff Keighley manažuje očakávania pre svoje herné prezentácie namiesto ich neustáleho hypovania. Počas Twitter Spaces audio rozhovoru totiž prezradil, že štvrtková prezentácia Summer Game Fest sa nebude sústreďovať na nové veľkolepé ohlásenia, ale prím budú hrať už ohlásené hry, ktoré dostanú buď nové trailery, alebo zábery z hrania.

Keighley je podľa vlastných slov „nadšený“ z obsahu, ktorý sa počas prezentácie ukáže a dočkáme sa aj „masívnych hier“ popri viacerých indie hrách, no zároveň dodal že chce manažovať naše očakávania a show sa bude zameriavať na už ohlásené hry.

Zároveň dodal, že videl niektoré šialené špekulácie, ktoré sa vyskytujú na internete a odkázal, že ohľadom „megaton ohlásení“ máme mať svoje očakávania na uzde.

Keighley však zároveň potvrdil, čo na podujatí uvidíme. Podľa jeho slov sa môžeme tešiť na zábery z hrania hororovej hry The Callisto Protocol, zábery z kampane Call of Duty: Modern Warfare 2, nový trailer a zábery z hrania hry Gotham Knights. Ukáže sa aj DLC pre Cuphead s názvom The Delicious Last Course (to vychádza 30. júna) a ukáže sa aj Dwayne „The Rock“ Johnson.

Podľa Keighleyho bude show trvať približne hodinu a pol až dve hodiny: „Máme niekoľko nových ohlásení a dúfam že aj niekoľko prekvapení, keď to vyjde podľa plánu. No určite ide o show zameranú na už ohlásené hry. Toto nie je The Game Awards. Máme však množstvo skvelého obsahu.“

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk