Užívateľ prešiel Sekiro za menej ako dve hodiny so zaviazanými očami

Užívateľ prešiel Sekiro za menej ako dve hodiny so zaviazanými očami

 

Neuveriteľný výkon.

Pravidelné podujatie Awesome Games Done Quick, ktoré sú prezentáciou šialených speedrunov za účelom vyzbierania peňazí na dobročinnosť sa uskutočnilo aj začiatkom roka 2022 a aj tentokrát sa bolo na čo pozerať.

A okrem toho, že sa bolo na čo pozerať, tak hráči ukázali aj svoju štedrosť. AGDQ 2022 totiž dosiahlo vyzbieranú hranicu 1 milióna dolárov najrýchlejšie v histórii a celkovo organizátori vyzbierali 3,4 milióna dolárov, ktoré poputujú organizácii Prevent Cancer Foundation.

Asi vrcholom podujatia bol výkon streamera Michriz, ktorému sa podarilo prejsť extrémne náročnú hru štúdia From Software Sekiro: Shadows Die Twice za menej ako dve hodiny a to aj napriek tomu, že mal počas celej doby previazané oči. Na prejdenie hry tak používal iba zvukové signály a vlastnú pamäť.

„Konečne som to dokázal po mesiacoch prípravy. Som za to veľmi rád a som nadšený, že som mohol na GDQ ukázať nové stratégie.“ Celkový čas prejdenia dosiahol 1:52:05.

Za zmienku stoja napríklad aj speedruny hier Kena: Bridge of Spirits (28:35), Punpkin Jack (44:18), Webbed (17:21) či Stardrew Valley (17 minút).

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk