Gamescom odpáli 2-hodinová šou plná herných ohlásení

Gamescom odpáli 2-hodinová šou plná herných ohlásení

 

Pohľad do budúcnosti.

Producent Geoff Keighley konečne odhalil detaily svojej pripravovanej šou Opening Night Live, ktorá oficiálne odštartuje digitálnu výstavu Gamescom 2021. Do jej začiatku totiž zostávajú už len tri týždne a tak nastal ten pravý čas začať teasovať.

Opening Night Live sa začne v stredu, 25. augusta 2021 od 20:00 nášho času a Keighley nám sľubuje dve hodiny plné herných ohlásení, ukáže nám tie najväčšie hry tohtoročnej jesene a ukáže nám aj to „čo leží ďalej.“

Účasť na Gamescome potvrdili veľkí vydavatelia vrátane 505 Games, Activision, Aerosoft, Assemble Entertainment, Astragon Entertainment, Bandai Namco, Bethesda, Electronic Arts, Gamevil Com2us Europe, Headup, Indie Arena Booth, Koch Media, NExT Studios (Tencent Games), Sega Europe, Team17, Thunderful Games, Ubisoft, Wargaming a Xboxu, no nie je zrejmé, či to znamená aj automatickú účasť na podujatí Opening Night Live.

Určite sa však dočkáme teasovania zo strany Keighleyho a tak získame lepšiu predstavu. Opening Night Live v roku 2020 pritiahla pozornosť 2 miliónov hráčov naraz.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk