Ešte pred E3 nám odštartuje herné leto, kde sa predstaví viac ako 30 hier!

Ešte pred E3 nám odštartuje herné leto, kde sa predstaví viac ako 30 hier!

 

Summer Game Fest Kickoff začína!

Napriek tomu, že na rozdiel od minulého roka sa E3 v roku 2021 uskutoční, tak známy producent a tvorca The Game Awards Geoff Keighley sa rozhodol nepripojiť sa k tomuto podujatiu a namiesto toho pokračuje v tom, čo začal v roku 2020 – Summer Game Fest.

Technicky tak počas nasledujúcich dní budú o našu pozornosť zápasiť dve rôzne herné podujatia, pričom Summer Game Fest odštartuje už 10. júna 2020 svojim „Kickoff“ podujatím, ktoré sa začne o 20:00 nášho času.

A Keighly už aktivoval „hype“ trysky pred spustením svojho podujatia a prezradil nám, čo môžeme očakávať. Podľa jeho vlastných slov sa dočkáme viac ako 30 hier, pričom pôjde o kombináciu aktualizácie už ohlásených hier (špekuluje sa, že sa konečne ukáže Elden Ring) a taktiež aj nových herných ohlásení. Taktiež uvidíme špeciálnych hostí ako Jeffa Goldbluma a Giancarla Esposita a samozrejme aj herných vývojárov.

Dočkáme sa aj hudobných predstavení od Weezer, Japanese Breakfast a Sonic Symphony a celé to by malo trvať približne 2 hodiny.

Zdroj: Twitter/Youtube
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk