Exodus pokračuje: Odišlo ďalších šesť členov tímu Google Stadia

Exodus pokračuje: Odišlo ďalších šesť členov tímu Google Stadia

 

Posledný nech zhasne.

Akokoľvek spokojným používateľom služby Google Stadia ste, tak musíte priznať, že posledné správy okolo tejto streamovacej služby od spoločnosti Google neznejú veľmi pozitívne. A problémom je, že tieto negatívne správy sa stále množia.

Iba včera sme informovali o tom, že zo spoločnosti Google odišiel vice-prezident služby Stadia John Justice a teraz sa k nemu pridalo rovno šesť ďalších členov Stadia tímu.

Tí si však našli zamestnanie extrémne rýchlo. Prešli totiž do nového štúdia Haven Studios, ktoré nedávno vytvorila Jade Raymond a ktoré momentálne pracuje na hre pre Playstation 5.

Bývalý šéf Google Stadia Games Sebastien Puel sa pripojil k Haven Studios ako spoluzakladateľ. Corey May, ktorý pôsobil ako Head of Creative Services & Publishing sa stal novým World/IP Director. Jonathan Dankoff, ktorý bol predtým UX Researcher v Stadii je nový Insights Director Haven Studios. Erwann Le Rouzic a Francis Denoncourt sú Concept Artists štúdia Haven Studios a obaja prešli práve od Stadie a posledným je softvérový inžinier Pierre-Marc Bérubé.

Zdroj: GamesIndustry.biz

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk