Študenti slovenských vysokých škôl môžu zabojovať o titul univerzitného ešportového majstra 2020!

Študenti slovenských vysokých škôl môžu zabojovať o titul univerzitného ešportového majstra 2020!

 

Online turnaje sa uskutočnia v hrách League of Legends, Hearthstone a CS:GO.

Slovenská ešportová scéna sa opäť rozrastá, tentokrát prichádzajú turnaje venované vysokoškolským hráčom. Univerzitné Majstrovstvá Slovenskej republiky v elektronických športoch štartujú svoje online kvalifikácie a vy môžete byť pri tom.

UNI MSR ponúkajú jedinečnú príležitosť pre vysokoškolských študentov na reprezentovanie svojej univerzity a získanie skvelého finančného prizepoolu 2450€. Turnajové tituly sú League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive a Hearthstone. Registrácia na turnaje je bezplatná, všetky fázy turnaja prebiehajú online.

League of Legends turnaj čaká na svoju kvalifikáciu, do ktorej sa môžu zapojiť tímy hráčov, ktorí študujú na vysokej škole na Slovensku. Prizepool turnaja je 1050€. Turnaj v League of Legends prináša spoločnosť Accenture.
Kvalifikácia - 9.12. 

O titul Univerzitného majstra zabojujú študenti v hre Counter-Strike: Global Offensive.Táto populárna tímová hra ponúka prizepool 1050€ a prestížny titul Univerzitného majstra.
Kvalifikácia - 9.12. 

Hearthstone turnaj už pozná svojich finalistov. Už v piatok 11.12. sa stretnú 4 najlepší hráči - mhS, majsssster, HiImJoZo, Ballantines - a zmerajú si sily vo finálových súbojoch, ktoré môžete sledovať naživo.
Hearthstone turnaj vám prináša PwC Slovensko.

Sledujte finálové zápasy už 11. - 13.12.2020 na sociálnych sieťach Y-Games Slovakia a Majstrovstvá SR v elektronických športoch a streamovacej platforme Twitch.
Piatok 11.12. - Hearthstone - 16:30 - https://www.twitch.tv/yzone_hs
Sobota 12.12. - CS:GO - 15:00 - https://www.twitch.tv/yzone_csgo
Nedeľa 13.12. - League of Legends - 15:00 - https://www.twitch.tv/yzone_lol

Univerzitné Majstrovstvá SR v elektronických športoch ponúkajú jedinečnú príležitosť pre hráčov/študentov na reprezentovanie svojej fakulty a zároveň zlepšovanie svojich herných schopností.
Viac informácií o turnajoch a UNI MSR nájdete na oficiálnom webe tu

Elektronické športy si našli svoje miesto na vysokých školách o čom svedčí aj vznik mnohých progamingových tímov na pôdach univerzít. Slovenské vysoké školy sú tak reprezentované nielen klasickými, ale aj elektronickými športami, v ktorých organizácie dosahujú úspechy na domácich a zahraničných herných podujatiach.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk