Kedy môžete začať sťahovať Cyberpunk 2077? Niektorí môžu už aj dnes

Kedy môžete začať sťahovať Cyberpunk 2077? Niektorí môžu už aj dnes

 

Informácie o všetkých platformách v článku.

Netrpezlivo odpočítavate každú hodinu až pokým naozaj prvý krát zapnete dlho očakávanú hru Cyberpunk 2077? Nie? Nevadí, pretože CD Projekt Red aj tak na svojom Twitteri tento týždeň upresnil, kedy si hráči naprieč celým svetom budú môcť konečne túto hru po prvý krát zahrať. Na mapke, ktorá má rovnakú farbu ako nechválne známy list odkladov, si môžete pozrieť presný čas odomknutia hry pre PC a Stadiu vo vašom kúte sveta.

Nás sa samozrejme týka rovnaký čas ako má Varšava a teda jedna hodina ráno vo štvrtok 10. decembra. Konzoloví hráči, ktorý si hru predobjednali v digitálnej forme sa môžu z hry radovať o hodinu skôr, pretože tí sa dočkajú odomknutia už od polnoci 10. decembra na celom svete. Majiteľov diskových verzií asi nemá zmysel spomínať, keďže na Slovensku zatiaľ nemáme reťazce, kde by sme si hru o polnoci zakúpili a tak títo hráči budú musieť počkať na neskoršie hodiny.

Ako to je ale s predinštalovaním hry? Aj na túto otázku máme odpoveď v tejto mapke, no samozrejme sa jedná len o digitálne predobjednávky, až na jednu výnimku. PC predplatitelia si budú môcť začať hru inštalovať už v pondelok 7. decembra. Obchod GOG ponúkne túto možnosť už od 12:00 nášho času a Steam s Epicom sa pridajú o 17:00. PlayStation hráči môžu začať sťahovať dva dni pred vydaním, čiže 8. decembra a naopak Xbox hráči túto možnosť už dva dni majú. Čo je ešte zaujímavé je fakt, že Xbox hráči si môžu hru začať sťahovať aj bez toho, že by si ju predobjednali a to vďaka Xbox aplikácii v smartfóne, ktorá bežne túto možnosť ponúka aj pri iných hrách. Takže ak máte predobjednanú Xbox fyzickú kópiu hry, vďaka tejto vymoženosti sa môžete vyhnúť otravnému inštalovaniu v deň vydania, doma už len zasuniete disk a hráte.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk