Už dnes sa budete môcť dostať k posledným Playstation 5 konzolám, ktoré sa v roku 2020 objavia na Slovensku

Už dnes sa budete môcť dostať k posledným Playstation 5 konzolám, ktoré sa v roku 2020 objavia na Slovensku

 

A nepotrebujete spraviť nič komplikované.

Mnohí z vás asi už zistili na vlastnej koži, že dostať sa ku konzole Playstation 5 na Slovensku v roku 2020 nie je až tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Obchody majú vypredané a ďalšie „várky“ sa očakávajú najskôr až vo februári/marci 2021. No predsa len existuje možnosť, ako sa k novej konzole od Sony dostať ešte v roku 2020.

A tým nemyslíme kolegov, ktorí ich na nemenovaných portáloch predávajú s poriadnou maržou. Hovoríme o Playstation 5 konzolách za oficiálne ceny.

Naši kamoši z obchodu Progamingshop totiž už dnes 1. decembra od 19:00 (pôvodne sa podujatie malo uskutočniť v novembri) plánujú stream v ktorom oslávia príchod novej konzoly na trh. Stream si bude môcť naladiť každý a okrem zaujímavých cien sa môžete zapojiť do losovania o možnosť kúpy jednej z posledných 40 konzol, ktoré sa na Slovensku v roku 2020 objavia.

Počas streamu si navyše budeš môcť pozrieť, aký vzťah k hraniu má Sajfa, Exploited a ďalší zaujímaví hostia.

Stream budete môcť sledovať na Twitchi, Facebooku alebo Instagrame.

Podľa vyjadrenia marketingového riaditeľa Progamingshopu Viktora Macejáka bolo pôvodne naplánované živé podujatie v Bratislave, no kvôli pandémii koronavírusu sa presunulo do online priestoru: „V rámci opatrení, ktoré sú aktuálne na Slovensku Progamingshop pracuje väčšinou z homeoffice a v sklade sú dodržané všetky hygienické opatrenia. Samotný launch zvládame dobre, aktuálne čakáme na konzoly, ktoré by mali každý deň doraziť na náš sklad.“

„Najväčší problém samozrejme bol a je s dostupnosťou konzol ale veríme, že postupne v priebehu najbližších týždňov a mesiacov dokážeme spolu so SONY vyhovieť všetkým záujemcom a naším zákazníkom.“

Zdroj: PGS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk