The Game Awards sa uskutoční aj tento rok, no okolo nominácií panuje neistota

The Game Awards sa uskutoční aj tento rok, no okolo nominácií panuje neistota

 

Napriek COVID-19 sa podujatie uskutoční.

Producent Geoff Keighley oznámil, že napriek celosvetovej pandémii koronavírusu sa aj v tomto roku uskutoční podujatie The Game Awards. Samozrejme, nevieme zatiaľ v akej podobe sa odovzdávanie ocenení pre najlepšie hry v tomto roku odohrá, no Opening Night Live na Gamescome (ktorú mal na starosti tiež Keighley) nám možno čo-to napovedala.

The Game Awards sa uskutoční 10. decembra 2020 a šou bude vysielaná naživo z Los Angeles, Londýna a Tokia. Okrem odovzdávania cien sa určite dočkáme aj nových herných oznámení a ak sme dobre postrehli, tak Keighley teasuje aj niečo, čo sa týka hry Elden Ring.

Okolo šou však stále panuje neistota, ktorá sa týka nominovaných hier. Totižto, každoročne je zavedený tzv. cut-off date. Ten bol minulý rok stanovený na 15. novembra, čiže každá hra, ktorá vyšla po tomto dátume už nemohla byť nominovaná.

Debata okolo tohto ročníka sa však týka hry Cyberpunk 2077, ktorá má prísť 19. novembra a je dosť veľká šanca, že pôjde o hru, ktorá sa zapojí do boja o tie najlepšie hry v roku 2020. Keighley však zatiaľ neprezradil, či cut-off date príde pred alebo po 19. novembri.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk