Podľa výskumu budú zanietení hráči hier o 20 rokov vyzerať takto

Podľa výskumu budú zanietení hráči hier o 20 rokov vyzerať takto

 

Ehhh... Dúfame, že ten výskum sa nezakladá na faktoch.

Zdá sa, že niekto sa skutočne nudil. Vzhľadom na to, že mnoho ľudí je v nútenej karanténe alebo má obmedzený pohyb, tak mnoho z nich sa začalo aktívnejšie venovať hrám a zdá sa, že tí „na druhej strane barikády“ sa taktiež trochu nudia.

Výskumníci z OnlineCasino.co si totiž zobrali za úlohu predpovedať, ako budú vyzerať zanietení hráči o 20 rokov, pokiaľ nezmenia svoje návyky. A výsledkom je tento krásavec, ktorý sa volá Michael.

Na to aby ho výskumníci vytvorili zbierali dáta o fyzických efektoch toho, že sme v interiéri, sedíme na stoličke a pozeráme na obrazovku: „Vizualizácia ukazuje Michaela s bledou a pastovitou pokožkou z rokov keď bol pod umelým svetlom a má nedostatok vitamínov D a B12. Na nohách a rukách má ekzém súvisiaci so stresom a má natrvalo poškodenú chrbticu kvôli zlému držaniu tela.“

K negatívnym vlastnostiam Michaela patria podliate oči, problémy s tvarom lebky kvôli noseniu headsetu, problémy s nechtami a prstami kvôli neustálemu držaniu gamepadu. Taktiež má spadnuté plecia a dlhý krk.

Čo však podľa výskumníkov máme robiť, aby sme o 20 rokov nevyzerali ako Michael?

  • Cvičenie
  • Mať izbu osvetlenú
  • Nasledovať zdravú diétu
  • Sedieť vhodne a pravidelne sa naťahovať
  • Pravidelne piť vodu a vyhýbať sa šumivým nápojom

My asi k tomu nebudeme nič dodávať. Lebo hneď pri pohľade na Michaela sme sa začali smiať. A ani sa nás nepýtajte z akého dôvodu sa web, ktorý sa venuje prevádzkovaniu online kasín snaží predpovedať, ako budú vyzerať hráči videohier o 20 rokov. 

Zdroj: Mirror.co.uk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk