Pozrime sa bližšie na spevácke výkony Toss A Coin To Your Witcher

Pozrime sa bližšie na spevácke výkony Toss A Coin To Your Witcher

 

Tak dajte dukát svojmu lokálnemu zaklínačovi

Nebudeme si klamať. Každý z nás musí zostať v karanténe. No ale každý z nás dostáva menší damage na psychiku. Aj keď nie som človek, ktorému by karanténa vadila :D, hľadám si malé úniky z reality kdejakými spôsobmi. Jeden z nich ma napadol dnes a môže sa týkať aj vás. Aj keď spočiatku vyberiem prvých päť coverov za vás, neostýchajte sa napísať do komentov, ktorý cover zaujal práve Vás. Ako som už naznačil vyššie, bude sa jednať o coveri. Coveri slávnej piesne Toss a coin to your Witcher. Veľa ľudí má talent na spievanie a tak do každej piesne vloží kus seba. Ukážme si teda päť najlepších coverov tejto piesne.

Piate miesto si zaslúžil borec menom Peter Hollens. Za seba mu skladám úctu, pretože to vyzerá tak, že celú skladbu zložil sám, iba za pomoci svojich úst.

Štvrté miesto si odo mňa zoberie speváčka menom Rachel Hardy. Pekné tónovanie, no ja vyhľadávam viac gitarovú hudbu.

Tretie miesto, aj keď to bolo bolestivé rozhodovanie, si prevezme kapela First to Eleven. Vážne ma bolí, že kapele dávam „dobrú“ známku, pretože vniesla do piesne takú skate punkovú atmosféru.

Druhé miesto si prevezme spevák Dan Vasc. Jedná sa o výborný kúsok a po celú dobu je cítiť, že chlap vie čo robí. Toto nepotrebuje popis, iba vypočutie.

Prvé miesto. Ja viem a je to subjektívny názor, čiže každému dávam priestor vyjadriť sa do komentárov, čo je pre vás najlepšie. U mňa zavážilo najviac to, že sa viac ľudí ako jeden dokázalo premôcť k tomu, aby nahrali cover. K tomu si pripíšeme vzhľad speváčky a máme vybavené, no nie? :) Violet Orlandi

Tento článok je subjektívnym názorom autora a nereprezentuje názor celej redakcie.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk