Remaster The Wonderful 101 zažíva na Kickstarteri masívny úspech

Remaster The Wonderful 101 zažíva na Kickstarteri masívny úspech

Ako z ríše snov.

Akčná superhrdinská hra s niekoľkými veľmi zaujímavými twistami, The Wonderful 101, svojho času zažiarila ešte na Nintendo Wii U. Hra to nebola bez chýb, no bola natoľko originálna, že jej plusy nakoniec zvíťazili nad mínusmi. Keďže ale vyšla na málo predávaný Wii U, znamenalo to len jediné, zisk nemohol oslniť nemohli nikoho a to rozhodne neboli dobré vyhliadky ani pre budúcnosť prípadnej série.

Príbeh o Wonderful 101 je ale fakt ako z rozprávky, pretože so súhlasom Nintenda umiestnilo PlatinumGames 7 rokov po vydaní pôvodnej verzie hru na Kickstarter s úvodným cieľom 50 000 dolárov pre vývoj Switch verzie. Sumu sa podarilo vyzbierať doslova v priebehu pár minút. Ako aj iné podobné projekty, aj tento má svoje vlastné stretch goaly, za 250 000 dolárov PC verzia, za 500 000 dolárov PS4. Len pár hodín stačilo, aby bola prekonaná polmiliónová hranica a zabezpečila sa tak ako PC verzia tak verzia pre konzolu od Sony.

Nevedno, či úspech tvorcov zaskočil, nakoľko ďalšie stretch goaly sa na stránkach zbierky nenachádzajú. Možno že len práve teraz celí šokovaní vymýšľajú nové. Či už je pravda taká alebo taká, isté je, že The Wonderful 101: Remastered vyjde na Switch, PC a PlayStation 4 a to už v apríli tohto roka.

Zdroj: Kickstarter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk