Nie, na Stadii nebude ani Half-Life 3, Knack 5 a ani Last of Us

Nie, na Stadii nebude ani Half-Life 3, Knack 5 a ani Last of Us

Zaujímavé zistenie prinieslo vtipnú situáciu.

Google Stadia to má zatiaľ ťažké. Snaží sa presvedčiť hráčov, že nepotrebujú lokálny hardvér a že sa majú so svojimi hernými potrebami spoľahnúť na servery spoločnosti Google. Určite nepomáha ani to, že po vydaní sa niekoľko marketingových ťahákov služby rozplynulo a taktiež ani to, že služba momentálne trpí akútnym nedostatkom hráčov (opýtajte sa na časy v matchmakingu v Destiny 2) a taktiež akútnym nedostatkom hier.

A tiež nepomáha, že marketingové oddelenie Stadie hrá tak trochu mŕtveho chrobáka. Každopádne, poďme k veci. Vzhľadom na malé množstvo hier je oficiálny Twitter účet neustále bombardovaný otázkami o tom, či hra X alebo Y príde do služby Google Stadia. A hráči si čoskoro všimli, že buď ten, kto na otázky odpovedá nerozmýšľa, alebo ho rovno ovláda nejaký bot, ktorý automaticky odpovedá na správy.

Výsledkom toho je, že Twitter účet začali hráči bombardovať nezmyselnými otázkami typu: Príde na Stadiu Half-Life 3? Alebo či príde na Stadiu Knack 5 alebo Superman 64. A odpoveď síce nebola vždy rovnaká, no podobné črty tam určite nájdete.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk