Borderlands 3 na Google Stadia je ďalším z celého radu failov

Borderlands 3 na Google Stadia je ďalším z celého radu failov

 

Toto skutočne nevychádza podľa predstáv.

Už od oficiálneho vydania Google Stadia sa služba potýka s problémami hlavne s ohľadom na nenaplnené sľuby a fakt, že veľké množstvo sľúbených funkcií nie je prístupných počas vydania. Grafický výkon 10,7TFLOPs očividne neznamená nič, nakoľko hry na tejto službe fungujú často v horšej kvalite ako Xbox One X verzie hier a majú ďaleko k sľubovaným 4K/60FPS.

Čo však je ešte horšie – služba má stále málo hier. A tak pred niekoľkými dňami Google ohlásil príchod trojice Borderlands 3, Dragonball 2 Xenoverse a Ghost Recon Breakpoint. Dve z nich už vyšli a hneď vznikol problém.

Hráči totiž zistili, že Stadia verzia Borderlands 3 vôbec nebeží v 60FPS a ponúka vlastne rovnakú možnosť ako Xbox One X a Playstation 4 Pro verzie – buď sa môžete rozhodnúť pre vysoký framerate, alebo pre vysoké rozlíšenie. To však samozrejme nie je všetko.

Build hry pre Google Stadia je takmer 2 mesiace starý. To znamená, že majitelia hry v službe Google Stadia nemajú prístup k Mayhem 4 náročnosti, nemajú rozšírenú banku, nemajú prístup k endgame obsahu Takedown on Maliwan a táto verzia hry taktiež nemá viacero výkonnostných vylepšení. Gearbox tvrdí, že „paritu“ medzi verziami hry by chceli dosiahnuť niekedy v prvých mesiacoch 2020. Hráči na Stadii sa taktiež nedočkajú ani prvého DLCčka Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot, nakoľko to príde taktiež až v roku 2020.

A všetko to završuje fakt, že Stadia verzia hry nepodporuje lokálny co-op, na rozdiel od konzolových verzií.

Je samozrejmé, že za stav Borderlands 3 nemôže priamo Google, no ak spoločnosť nevie motivovať spoločnosti, aby dodávali na ich platformu minimálne rovnako kvalitné verzie hry, ako sú na konzolách, tak je to celkom čudné. Lebo toto skôr vyzerá ako "port z donútenia."

Zdroj: Reddit/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk