Asterix & Obelix sa chystajú do boja v novom traileri

Asterix & Obelix sa chystajú do boja v novom traileri

 

Legendárna dvojica hlási svoj návrat vo veľkom štýle!

Myslím, že pánov Asterixa a Obelixa nie je nutné predstavovať asi nikomu. Táto zaujímavá dvojica si získala srdcia mnohých fanúšikov, či už prostredníctvom filmov alebo videohier.

Ak sledujete svet okolo týchto dvoch nezbedníkov, určite vám neunikla informácia, že vývojári z francúzskeho štúdia Osome Studio, v spolupráci s vydavateľom Microids pripravujú pokračovanie titulu Asterix & Obelix XXL 2. Názov hry je prekvapujúco Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir (keďže je to pokračovanie, však?) a na jej vydanie nebude treba dlho čakať, vlastne už vôbec.

Titul Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir si môžeme charakterizovať ako adventúru, plnú zábavy, fackania Rimanov a nerozlučného priateľstva. V hre sa vrátime o pár rokov dozadu, konkrétne do roku 50 pred Kristom a budeme sledovať osud jednej malej dedinky, v ktorej život jej obyvateľov plynie pomaly, v mieri, tak ako by si každý želal. Asterix spolu so svojím kumpánom Obelixom si počas týchto mierumilovných časoch krátia čas lovením divých svíň a rôznymi inými zábavnými aktivitami. Ako to už ale chodí, keď je kľud vždy sa musí niečo pokaziť, však?

Dedinský druid Getafix jedného pekného dňa obdrží zvláštny list, adresátom ktorého je najvyššia kňažná z Thule, Avina Gandir. V liste druida varuje pred blížiacim sa smrteľným nebezpečenstvom, ktoré hrozí jeho ľuďom a jeho vlasti. No a tu nastupujú na rad naši dvaja záchrancovia, ktorým v snahe zabrániť najhoršiemu bude pomáhať mystický kryštál Menhir.

Toto dobrodružstvo si môžete užiť, či už sami alebo v kooperácii s priateľmi. Objavujte krajinu Rímskeho impéria a odhaľte záhadu, ktorou je opradený magický kryštál Menhir, ktorý disponuje zaujímavými schopnosťami. Pre predstavu, čo môžete od hry očakávať si pozrite skvelý launch trailer, v ktorom uvidíte legendárnu dvojicu v akcii. Myslím, že viac nie je potrebné dodať, hor sa na pozeranie!

Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir vychádza už dnes, 21. novembra 2019. Zahrať si ho môžete na PC (Steam), PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk