Simulátor Farmer’s Dynasty mieri už aj na konzoly

Simulátor Farmer’s Dynasty mieri už aj na konzoly

 

Vážení farmári, nasaďte si klobúky, vezmite hrable a hor sa na roľu!

Fanúšikovia simulátorov zažívajú v poslednej dobe vskutku príjemné obdobie, keďže je v tejto kategórii hier rozhodne z čoho vyberať. Do tohto žánru pribudol koncom roka 2017 aj herný titul Farmer’s Dynasty, ktorý hráčom priniesli vývojári, zhodou okolností naši rakúski susedia, zo štúdia Toplitz Productions. Tento simulátor od doby vydania na Steame zbieral prevažne kladné recenzie a hodnotenia, čo zrejme dopomohlo faktu, že svoje farmárske schopnosti budeme môcť oprášiť aj na konzolách.

Farmer’s Dynasty je v podstate, ako už samotný názov napovedá, farmársky simulátor, určený pre všetkých farmárčenia chtivých jedincov, alergických na rôzne trávy, prach a smrad benzínu. Takto sa budete môcť starať o svoju farmu z pohodlia vašej stoličky bez všetkých spomenutých nepríjemností.

Hra sa vyznačuje hlbokým a prepracovaným gameplay systémom. Začínať budete s najjednoduchšími farmárskymi nástrojmi, pričom vašou tvrdou prácou, budovaním nových agroobjektov, zbieraním úrody budete mať možnosť stať sa najlepším farmárom v šírom okolí. V staraní sa o vaše polia vám bude pomáhať aj bohatý vozový park, ktorého súčasťou sú napríklad traktory, kombajny a podobné stroje.

Zaujímavou súčasťou hry je aj sociálny aspekt. Po dlhom a náročnom dni na svojej farme budete mať možnosť zúčastniť sa rôznych dedinských udalostí, pri ktorých budete rozvíjať medziľudské vzťahy a pracovať na svojom spoločenskom živote. Človek nikdy nevie, či na týchto udalostiach nenájde aj svoju osudovú farmárku, s ktorou si založí rodinu.

Ak sa rozhodnete pomôcť svojim susedom v rôznych misiách, získate tzv. sociálne body, ktoré vám môžu neskôr pomôcť vo vašom farmárskom živote. Farmer’s Dynasty tak nie je len obyčajný simulátor života a tvrdej roboty na farme, ale kombinuje v sebe aj prvky podobné legendárnej sérii Sims s prvkami, s akými sa stretávame v strategických hrách.

Hra Farmer’s Dynasty vychádza na konzoly Xbox One a PlayStation 4 o necelý mesiac, konkrétne 21. novembra 2019. Neskôr by sme sa jej mali dočkať aj na Nintendo Switch, konkrétny dátum vydania pre túto konzolu však zatiaľ známy nie je.

Zdroj: thegg.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk