Sci-fi RPG titul The Outer Worlds sa nám predstavuje v novom gameplay videu

Sci-fi RPG titul The Outer Worlds sa nám predstavuje v novom gameplay videu

 

Nová ukážka hrateľnosti, s dĺžkou necelých 30 minút? Po jej zhliadnutí, budete vedieť čo od tejto prichádzajúcej hry očakávať.

Ako by asi vyzeralo dieťa, o ktoré by sa pokúsili BioShock a Fallout? Pravdepodobne by sa podobalo na prichádzajúcu sci-fi RPG hru s názvom The Outer Worlds. Po zhliadnutí novej, nie práve najkratšej gameplay ukážky, si dovolím skromne konštatovať, že sa máme na čo tešiť. Za pridanú hodnotu videa, môžeme považovať aj komentár vývojárov z Obsidian Entertainment, ktorí za týmto počinom stoja. Vydavateľom titulu je spoločnosť Private Division.

Stratený počas prechodu na lodi plnej kolonistov, snažiacej sa dostať na najvzdialenejšie miesta galaxie, sa zobúdzate desiatky rokov neskôr ako ste očakávali. Aby toho nebolo málo, ocitáte sa v srdci obrovského sprisahania, vyhrážajúceho sa zničením kolónie Halcyon. Ako spoznávate najvzdialenejšie hranice vesmíru, stretávate sa s množstvom rôznych frakcií, bažiacich po moci, pričom osud každého jedného obyvateľa kolónie Halcyon závisí len od vás a vašich rozhodnutí.

Tak by sme mohli v krátkosti a jednoduchosti opísať hlavnú myšlienku tohto očakávaného herného titulu. Dosť bolo rečí, urobte si pohodlie, vezmite si pukance a utvorte si svoj vlastný názor na nové gameplay video, ktoré nájdete nižšie, a dajte nám vedieť či sa na The Outer Worlds tešíte alebo si tento titul necháte ujsť.

The Outer Worlds vychádza 25. októbra 2019 na PC (Steam), PlayStation 4 a Xbox One. Ukrátení nebudú ani hráči, vlastniaci Nintendo Switch. Presný dátum vydania na túto konzolu ešte nebol oficiálne oznámený. Predpokladáme ale, že sa bude jednať o blízku budúcnosť po vydaní na spomenuté platformy.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk