Bojovo kartová hra Teppen, inšpirovaná postavami od Capcomu, prichádza na iOS a Android

Bojovo kartová hra Teppen, inšpirovaná postavami od Capcomu, prichádza na iOS a Android

 

Osem postáv z Capcom univerza, spojil dokopy sám osud.

Vývojári zo spoločnosti Capcom nám za uplynulé roky priniesli mnoho skvelých herných titulov, z ktorých môžeme spomenúť napríklad Resident Evil 2, Monster Hunter World alebo Devil May Cry 5.

Práve svet Capcomu, resp. jeho legendárnych hrdinov, inšpiroval vývojárov zo spoločnosti GungHoOnline Entertainment pri tvorbe ich novej hry s názvom Teppen. Jedná sa o bojovú kartovú hru, v ktorej vaše jednotky operujú v reálnom čase. Titul disponuje zaujímavým grafickým prevedením, animáciami a dynamickým bojovým systémom.

Osem legendárnych hrdinov z Capcom univerza, je spojených samotným osudom, ktorý ich postaví pred skúšku, v ktorej sa musia prebiť za pravdou cez svet, s príznačným názvom Land of Illusion. Teppen ponúka hráčom viac herných módov, ako napríklad Solo Play, Ranked Matches (Versus), Grand Prix (Versus) a mnoho ďalších. Svojich hrdinov si budete odomykať v Story móde, vyskúšať si ich budete môcť vo voľných zápasoch. Keď budete pripravený, svoje schopnosti si budete môcť zmerať v kategórii Ranked Matches, s protivníkmi z celého sveta.

V hre sa dočkáme týchto hrdinov, z nasledovných sérií.

Street Fighter: Ryu, Chun-Li

Monster Hunter World: Rathalos, Nergigante

Mega Man X: X

Darkstalkers: Morrigan Aensland

Devil May Cry: Dante

Resident Evil: Albert Wesker

Hru Teppen si môžete stiahnuť zdarma cez App Store a Google Play. Ako je to už dnes ale moderné, ani tento herný titul sa nezaobišiel bez in game transakcií.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk