Herný titul Car Mechanic Simulator prichádza aj na konzoly

Herný titul Car Mechanic Simulator prichádza aj na konzoly

 

Fanúšikovia začmudených dielní a zvukov motora si prídu na svoje.

Dnešný herný priemysel prináša mnohým hráčom pohodlie, v podobe pomerne dlhého radu rôznych simulátorov. Chceli by ste ísť na poľovačku, ale desí vás nočný les? Nie je problém, máme tu simulátor. Chceli by ste jazdiť na traktore a obhospodarovať polia, lenže máte sennú nádchu? Nie je problém, máme tu simulátor. Chceli by ste si len tak zajazdiť na kamióne, ale pri predstave dlhých kolón a hrozby z možnej havárie vás prechádza chuť? Nie je problém, máme tu simulátor.

Ak máte radi vŕtanie sa v aute, ale radi by ste si odmysleli špinavé ruky a rôzne olejové pachy, aj pre vás tu je riešenie. Ak k tomu všetkému ešte vlastníte konzolu Xbox One alebo PlayStation, máte vyhraté. Vývojári z poľského štúdia Red Dot Games a vydavateľ PlayWay, prinášajú Car Mechanic Simulator aj na súčasnú generáciu konzol.

Car Mechanic Simulator ponúka hráčom plnohodnotnú simuláciu autoservisu. Kariéru začnete s malou garážou, pričom vašou tvrdou prácou sa viete postupne vypracovať až na kráľa autoservisov. Na ceste stať sa tým najlepším možným automechanikom vám nebráni nič, len vaša vôla dosiahnuť nedosiahnuteľné.

Vývojári hráčom sľubujú realistickú grafiku, 48 áut (napríklad lincencované modely značiek Jeep a Mazda), na ktorých si môžu otestovať svoje zručnosti. K dispozícii bude aj množstvo autodielov, pomocou ktorých si bude možné zostaviť auto svojich snov. Vami zostavené, resp. opravené autá budete môcť testovať, predávať, zúčastňovať sa aukcií, pričom toto je iba kvapka v mori, zo všetkých dostupných možností.

Car Mechanic Simulator vychádza na konzoly Xbox One a PlayStation 4, už dnes 25. júna 2019.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk