Anthem naďalej kraľuje predajom v Európe a Veľkej Británii

Anthem naďalej kraľuje predajom v Európe a Veľkej Británii

 

Hru nezosadili ani minulotýždňové novinky.

Anthem síce nezažil extra úspešný prvý týždeň predajov (aj keď do britského rebríčka sa zarátavajú iba krabicové verzie hier), ale zdá sa, že počas tejto jari zatiaľ nemá veľkých konkurentov. V oboch rebríčkoch sa totiž drží na prvom mieste.

Prvý rebríček, od spoločnosti GfK sa zameriava výlučne na Veľkú Britániu a fyzické predaje hier a v ňom si Anthem zopakoval minulotýždňové prvenstvo, pričom hneď za ním nasleduje ďalšia hra od Electronic Arts, FIFA 19. Na tretie miesto padol Far Cry: New Dawn, nasledovaný nováčikom v rebríčku The Lego Movie 2: Videogame.

Oveľa zaujímavejší je však rebríček EMEAA, ktorý zahŕňa aj digitálne predaje na konzolách Xbox One a Playstation 4 a rovnako aj predaje krabicových verzií hier, takže to celkovo dáva oveľa presnejší obraz. Podľa tohto rebríčka (v ktorom sú aj štatistky aj zo Slovenska a okolitých krajín) je taktiež na prvom mieste Anthem, no zvyšné poradie je trochu iné. Na druhom mieste ja Far Cry New Dawn, na treťom FIFA 19, na štvrtom Metro Exodus a TOP 5 uzatvára Red Dead Redemption 2.

Najpodstatnejšie však bude to, či je s predajmi spokojný vydavateľ Electronic Arts. To sa však dozvieme až po tom, čo uzatvoria tento finančný kvartál, teda 31. marca.

Zdroj: Gamesindustry

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk