Gearbest oslavuje 4. narodeniny s veľkými zľavami

Gearbest oslavuje 4. narodeniny s veľkými zľavami

 

Každé výročie je treba patrične osláviť a ani obchod Gearbest.com nevynechal túto príležitosť. Prinášame vám prehľad zaujímavých produktov, ktoré je možné v najbližších dňoch kúpiť so zľavou.

Trh s tabletmi síce stagnuje, no tento druh zariadení je stále ultimátnym spoločníkom pre konzumáciu obsahu. Teclast Master T10 ponúka vynikajúci pomer cena/výkon, ktorý zaisťuje čipset MediaTek MTK8176 pozostávajúci z osmejadrového procesoru a grafického akcelerátoru PowerVR. 4GB operačnej pamäte umožňujú plynulý multitasking a istotu, že aplikácie v pozadí budú pracovať tak, ako majú.

Výrazným prvkom tabletu je taktiež 10,1-palcový displej s rozlíšením 2560x1600 pixlov, ktorý disponuje špeciálnym nočným módom šetriacim vaše oči alebo e-book módom. O výdrž sa stará batéria s kapacitou 8100mAh a výrobca deklaruje výdrž na hranici 8 až 9 hodín. Internú pamäť o veľkosti 64GB je možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Zadná stena okrem optiky 13Mpx kamery sa stala domovom aj senzoru odtlačku prstov. Teclast Master T10 je možné zakúpiť za 163,69 Eur tu.

Wi-Fi routre sa stali neoddeliteľnou súčasťou každého príbytku s internetovým pripojením. Pokiaľ nie ste spokojný s kvalitou smerovača od vášho poskytovateľa pripojenia a chcete sieť administrovať jednoducho cez mobilnú aplikáciu, určite vás zaujme router Xiaomi Mi Wi-Fi 3. Okrem už spomínaného jednoduchého ovládania pomocou aplikácie podporuje aj najnovší a zároveň najrýchlejší štandard 802.11ac, ktorého maximálna teoretická prenosová rýchlosť činí 1167Mbps. Simultánny beh ako 2,4GHz tak 5GHz pásiem je samozrejmosťou vďaka 4 anténam. Router Mi Wi-Fi 3 je vhodný taktiež do väčších priestorov, keďže zvládne plynule komunikovať so 126 pripojenými zariadeniami súčasne. Xiaomi Mi Wi-Fi 3 je počas narodeninových osláv dostupný za 27,08 Eur tu.

Ceny grafických kariet sú stále neprimerane vysoké, trh s operačnými pamäťami sa taktiež zatiaľ nespamätal, no aj tak sa nájdu hráči, ktorí sa rozhodli v tejto temnej dobe pre stavbu herného PC. Základom úspešnej stavby nie sú len vhodne vybrané komponenty, ale aj vhodné montážne nástroje. Ak nimi nedisponujete, odporúčame šíkovnú sadu s 25 nadstavcami v kompaktnom koženkovom púzdre. Každý komponent sady je vyrobený z odolnej ocele z čoho profituje najmä magnetické uchytenie jednotlivých nadstavcov. Táto sada je najbližších 20 hodín dostupná za 3,27 Eur v obchode Gearbest.com.

Je nám jasné, že našim výberom sme nevyhoveli každému a preto dávame na záver link, odkazujúci na kompletnú zľavnenú ponuku obchodu Gearbest.com.

Zdroj: Gearbest.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk