Darčeky na poslednú chvíľu, navyše s výraznými zľavami

Darčeky na poslednú chvíľu, navyše s výraznými zľavami

 

Aj vy si nechávate výber vianočných darčekov na poslednú chvíľu? Ak stále nie ste rozhodnutí, prinášame vám pár tipov na rôzne technologické doplnky, ktoré sú dostupné za nízke ceny.

Zima je ideálne ročné obdobie na sledovanie filmových a seriálových restov, ktoré vznikli počas letných večerov strávených v spoločnosti. Multimediálne centrum W95 síce nezaujme dizajnom, vynahrádza to však širokou škálou portov a používateľským prostredím upraveným pre jednoduché ovládanie pomocou dodávaného ovládača. Poteší prítomnosť HDMI 2.0 konektoru, takže si môžete vychnutnať prehrávanie v rozlíšení 4K pri 60 snímkoch za sekundu. 2GB operačnej pamäte zaručujú plynulý chod systému Android 7.1 Nougat. Box W95, je aktuálne dostupný za 24,65 Eur.

Nie každý je vyznávačom pasívneho oddychu a mnohí aj počas voľna "majstrujú". Určite ocenia užitočného pomocníka, konkrétne prenosnú sadu skrutkovaču s 25 nadstavcami. Nami vybraná sada sa dodáva spolu s elegantným púzdrom. Tento set je v limitovanom množstve dostupný za 2,97 Eur.

Áno, priznávame s hrami nemajú naše tipy nič spoločné, ale neočakávame, že vaši rodičia relaxujú práve pri najnovšom dieli Call of Duty alebo Battlefielde. Poteší ich skôr niečo praktické ako napríklad inteligentná zubná kefka SOOCARE X3. Pomocou aplikácie zistíte, ako kvalitne sa staráte o svoj chrup, získate mesačnú súhrnnú štatistiku alebo aktuálnu kapacitu batérie. Kvalita kefky je zaručená certifikáciou americkej agentúry pre kontrolu potravín a liečiv. Veľká batéria poskytuje 25 dní používania, pričom nabíjanie prebieha bezdrôtovo po zapojení do dockovacej stanice. Kefka SOOCARE X3 je dostupná za 34,01 Eur.

Ak ste si z našej ponuky nevybrali, v obchode GearBest sú počas predvianočného výpredaja zľavnené mnohé iné produkty.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk