Petícia proti Far Cry 5

Petícia proti Far Cry 5

 

Je to to najvtipnejšie alebo najsmutnejšie, čo si dnes prečítate.

Určite ste už zaznamenali, že nový Far Cry sa bude odohrávať vo fiktívnom mestečku v bohom zabudnutom kúte USA. Hlavnou postavou bude mladý policajt, ktorý sa rozhodne zničiť fanatický kresťanský kult na čele s pastorom Jeromem.

Krátko po zverejnení týchto detailov začala na internete kolovať petícia od "amerických hráčov", ktorí sa rozhodli protestovať proti všetkému vo Far Cry 5. Je skutočne ťažké povedať, či je obsah tejto petície myslený sarkasticky alebo vážne.

Petícia obsahuje v skratke toto:

  • Čo je veľa, to je veľa, Ubisoft. Stačilo multi-kulti lekcií vo vašich moralizátorských hrách zameraných na degenerátov a miešancov. Tolerovali sme to v záujme gameplay a inovácií. Ale už nie! Far Cry 5 je urážkou vašej americkej fanúšikovskej základne. Tvoríme väčšinu vašich zákazníkov, tak sa zobuďte. Zmeňte Far Cry 5 alebo ho zrušte.
  • Vytrpeli sme si veľa – obviňovanie mainstreamovými médiami cez Gamergate, hrozné vydania dlho očakávaných hier, cenzúru umenia cez lokalizáciu, opakované odmietanie partnerov, po tom, čo sa dozvedeli o našom hobby a tiež trpenie fake gamerov. Ale už dosť!
  • Zmeňte záporákov na viac realistickejších. Islam je problémom v Amerike a taktiež násilné gangy. Bojíte sa? Aj keď budete nástojiť na tom, aby záporáci boli americkí kresťania, skúste do nich zamiešať viac rás. Mexičanov a černochov. Neexistuje dôvod, prečo by nacionalistické hnutie malo byť celé jednej rasy. Politická korektnosť?! A čo keby boli záporáci len nepochopení patrioti, ktorí sú dohnaní do kúta utláčateľkou vládou? Takto by sa ich fyzické a sexuálne násilné správanie dalo vysvetliť reakciou na zlé vládne nariadenia a dane. Takto by mohli byť obe strany na vine.
  • Nevieme ako je to vo Francúzsku, ale Anti-Amerikánstvo je mimo záujmu v Amerike. Čo keby sa prostredie zmenilo na Kanadu?
  • Tieto nápady zachránia Far Cry 5 od multi-kulti pekla. My, američania, máme veľmi málo našich hier a už nás nebaví strácať ich pre multi-kulti kecy.

Po Update:

  • Videli sme, že sa píše, že táto petícia podnecuje násilie. Nebuďte debili. Len sme poukazovali na to, že skupina na ktorú sa zamerali sa môže cítiť dotknutá a búriť sa.
  • Túto petíciu považujeme za úspech. V nových obrázkoch hry vidieť medzi antagonistami černocha. Konečne sa posúvame k rovnocennosti a zobrazovaniu reality tak, ako je. Tiež sa nám zdá, že niektorí záporáci zneli islamsky, keď toľkokrát v traileri rozprávali o náboženstve. Je to super!
  • Zopár menovitých urážok na redaktorov rôznych stránok
  • A potom niekoľko odstavcov blúznenia o tom, že hráči sú v podstate bohovia, ktorí sa nevzdávajú a neštítia sa svoje herné vybavenie hádzať o zem, keď sú frustrovaní.

Tak čo, podpisujete?

(Nepodpisujte... majte rozum. Už sa našlo 1266 idiotov/trollov, ktorí sú za.)

Zdroj: Gamezone

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk