Rozbehli sa plány na Bayonettu 3

Rozbehli sa plány na Bayonettu 3

 

Zatiaľ je pokračovanie iba idea, ale aspoň existuje.

Bayonetta 2 vyšla pred troma rokmi. Odvtedy sa štúdio Platinum Games zaoberalo vývojom a vydaním hier ako Lost Order a Nier: Automata. Preto bola, celkom pochopiteľne, ďalšia Bayonetta na druhej (tretej?) koľaji. Lost Order a Nier: Automata sú však už vonku. Preto sa Source Gaming pri rozhovore s Atsushim Inabom z Platinum Games opýtalo, čo majú v štúdiu nové. A vysvitlo, že sa rozpráva o novej Bayonette.

Rád by som pracoval na Bayonette 3. Momentálne sa v štúdiu neustále rozprávame, čo ďalej. A práve preto je ťažké povedať, na čom sme. Keby sme sa o tom nebavili, bolo by ľahké niečo povedať, ale takto nie je nič isté. Necháme rovnakú protagonistku? Alebo bude protagonistom niekto iný alebo pridáme nových protagonistov? Zatiaľ nevieme.

Atsushi Inaba

Budúcnosť Bayonetty je teda ešte vo hviezdach. Veľa projektov je zrušených takpovediac pár minút od vydania akokoľvek môžu byť očakávané. Bayonetta 3 by nepochybne bola veľkým hitom. Či sa jej však naozaj dočkáme závisí od toho, na čom sa dohodnú v Platinum Games. Je však dobré vedieť, že stále chcú ďalšie pokračovanie Bayonetty.

 

Zdroj: Gamezone

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk