Lenovo Legion sa stáva oficiálnym partnerom ESL CS:GO Pro League

Lenovo Legion sa stáva oficiálnym partnerom ESL CS:GO Pro League

 

Lenovo poskytne herné notebooky pre dve sezóny Pro League

ESL s potešením oznamuje, že Lenovo Legion sa stane oficiálnym PC partnerom pre zvyšok súčasného turnaja ESL CS:GO Pro League Season a rovnako aj pre nadchádzajúcu 6. sezónu štartujúcu v septembri. Ako oficiálny partner poskytne spoločnosť Lenovo profesionálnym hráčom ligy svoje špičkové herné počítače, ako aj herné notebooky pre analytikov počas pravidelných zápasov a ďalších podujatí.

Herné počítače Lenovo, ktoré sa budú používať v súťaži na najvyššej úrovni, zahŕňajú notebook Lenovo Legion Y720 (na obrázku vyššie). Zariadeniu nerobí problém virtuálna realita a je pripravený zvládnuť dnešné najnáročnejšie herné požiadavky, a to vďaka grafickej karte NVIDIA GeForce GTX 1060, 7. generácii procesorov Intel Core i7 a ohromujúcemu 15,6-palcovému IPS displeju s UHD rozlíšením (3840 x 2160). Notebook Lenovo Legion Y720 je tiež prvým počítačom na svete so systémom Windows a podporou technológie Dolby Atmos s neuveriteľným zvukom a voliteľným integrovaným bezdrôtovým prijímačom Xbox One, ktorý umožňuje hráčom zdieľať svoje zážitky vo virtuálnej realite s priateľmi.

Ešte lepšie je však to, že komentátori a vysielatelia nebudú jediní, ktorí budú využívať nový hardvér. Na finále v Dallase bude mať spoločnosť Lenovo navyše aj svoj stánok, v ktorom si bude môcť každý návštevník vyskúšať najnovšie produkty a súťažiť o ceny.

Teším sa z toho, že môžem na palube privítať Lenovo Legion ako partnera pre tohtoročnú ESL CS:GO Pro League. Neustále hľadáme partnerov, ktorí dokážu vyhovieť intenzite a výkonnosti súťaže a spolu so spoločnosťou Lenovo Legion sme presvedčení, že partnerstvo bude skvelé pre všetkých zúčastnených.

Ulrich Schulze, viceprezident Pro Gaming v ESL

Ešte stále si môžete zabezpečiť miesto na finále tejto sezóny, ktoré sa bude konať v dňoch 3. - 4. júna v Dallase. Pre všetky ďalšie aktualizácie turnaja sledujte ESL CS na TwitteriFacebooku.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk