Bethesda má rozpracované tri nové projekty, dve z nich majú byť klasiky

Bethesda má rozpracované tri nové projekty, dve z nich majú byť klasiky

 

The Elder Scrolls by tam mohla patriť, no čo tá druhá klasika?

V rozhovore medzi webom Glixel a spoločnosťou Bethesda sa nechal producent Todd Howard počuť, že v súčasnosti majú rozpracované tri projekty, z ktorých dve sú bethesďácke klasiky. Tie dve hry majú byť dokonca ešte väčšími hrami, než ich predchádzajúce tituly, no majú byť zároveň trocha iné. Tým tretím by mal byť menší projekt pre mobilné telefóny.

Terminator: Future Shock

Z toho, čo povedal Todd sa veľmi vyčítať nedá, no je možné, že v jednom prípade hovorí o The Elder Scrolls VI, o ktorom sa inak šušká už nejakú dobu, no čo s tým druhým projektom? Nový Fallout alebo Doom? Možné je všetko, no predchádzajúce hry vyšli predsa len pomerne nedávno. Napadá nás Terminator, ktorým svojho času Bethesda vytrela rybník všetkým ostatným štúdiám, no otázkou je, či by sa Bethesda chcela zaoberať až takoutu archeológiou. Nuž, čas ukáže.

Máme pekné množstvo projektov, ktorým sa budeme venovať. V súčasnosti sme sa poriadne rozrástli a tak chceme prinášať viac vecí. Máme už v príprave dve projekty, ktoré sú štýlovo naše klasické hry, no dokonca ešte väčšie. Pracujeme na nich súčasne naraz, no hovoriť o nich veľa nesmiem, aj keď prezradím, že sú väčšie, než čokoľvek sme doteraz spravili. Sú trocha odlišné, no majú ten náš klasicky ráz, na ktorý sú naši fanúšici zvyknutí.

Tedd Howard, producent Bethesda
Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk