D-Link zahajuje predaj kamery Omna 180

D-Link zahajuje predaj kamery Omna 180

 

D-Link oznámil, že nová kamera Omna 180 Cam HD (DSH-C310) je už v online predaji na Apple.com a koncom tohoto mesiaca bude k dispozícii už aj v predajniach Apple na celom svete.

Omna 180 Cam HD, prvá kamera D-Link z rodiny Omna určená pre Apple HomeKit, ponúka používateľom jednoduchý spôsob sledovania domácností, ktorý im zaistí väčší pokoj a bezpečnosť. Pridanie kamery Omna do systému Apple HomeKit umožňuje používateľom, aby „neopustili svoj domov“. Kamera podporuje aj pokročilé zabezpečovacie funkcie s end-to-end šifrovaním a autentizáciou medzi kamerou a iPhonom alebo iPadom. Keď je detekovaná určitá aktivita, dostanú používatelia prostredníctvom aplikácie Apple Home správu na uzamykaciu obrazovku svojho prístroja a môžu sa pozrieť na živý prenos z kamery.

Používatelia sa tiež môžu kedykoľvek pripojiť na diaľku ku svojej kamere Omna, aby zistili, čo sa v u nich doma práve deje.*

* Ovládanie Omna 180 Cam HD mimo domov vyžaduje Apple TV (4. generácie alebo novší) s tvOS 10.1 a vyšším alebo iPad s iOS 10.1 a vyšším.

Zdroj: D-Link

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk