Možno sa dočkáme reštartu filmu Terminator, nad ktorým bude mať dohľad samotný James Cameron

Možno sa dočkáme reštartu filmu Terminator, nad ktorým bude mať dohľad samotný James Cameron

 

Dočkáme sa reštartu série Terminátor? Bude "nový film" lepší, alebo aspoň rovnako dobrý, ako to bolo za čias starého dobrého druhého pokračovania?

Webová stránka Engadget dnes priniesla zaujímavú informáciu o tom, že sa vo filmových kuloároch šepká niečo o reštarte kultovej série Terminátor. Posledné filmy z tohto univerza, povedzme si na rovinu, nesiahali legendárnemu druhému dielu ani po päty. James Cameron totižto predal v roku 1984 práva na túto "značku" a posledný diel ktorý natočil, bol práve spomínaný legendárny Terminátor 2.

Web Deadline pred dvoma napísal, že režisér Tim Miller (Deadpool, 2016) a James Cameron sa spolu rozprávali o možnej spolupráci na vytvorení reštartu série Terminátor. Zatiaľ je však všetko len nepotvrdenou informáciou a nie je isté, či k niečomu takémuto naozaj dôjde. No ako Engadget ďalej dopĺňa, Cameron pred nedávnom opäť dostal práva na značku Terminátor (od roku 2019) takže by bolo logickým krokom, keby chcel v točení filmov z tohto univerza pokračovať.

Na druhú stranu neustále reštarty filmových sérií začínajú byť pomerne otravné a nebolo by vôbec od veci, keby sa režiséri, producenti, či scenáristi radšej venovali tvorbe nových filmov a filmových svetov a tie staré (či kultové) filmy nechali radšej odpočívať na zaslúženom dôchodku.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk