Filmová adaptácia hry The Division dostáva režiséra a scenáristu

Filmová adaptácia hry The Division dostáva režiséra a scenáristu

 

Ak sa ani vy neviete dočkať filmovej adaptácie hry The Division máme pre vás dobrú správu. Tento snímok konečne dostal režiséra a nie len tak hocakého, ale jedného z tých najlepších.

Web VG247 priniesol informáciu o tom, že režisér Stephen Gaghan bude režírovať film založený na príbehu z hry The Division a zároveň sa bude podieľať aj na scenári filmu. Ako dopĺňa web PC Gamer, tento známy režisér nie je žiadne "Béčko" a má na svojom konte Zlatý glóbus a Cenu akadémie z roku 2001 za scenár pre film Traffic. V roku 2006 sa naviac sa dočkal nominácie na Oskara za film Syriana. A aby sme nezabudli, vo videohernom svete sa Stephen zviditeľnil veľmi dobrým scenárom do hry Call of Duty: Ghosts.

"Som vzrušený z toho, že budem spolupracovať s Ubisoft Motion Pictures na hre The Division a bude ju môcť priniesť na strieborné plátno. Hra sa dočkala veľkého úspechu najmä kvôli svojmu vizuálnemu prevedeniu a vízie post-apokalyptického Manhattanu. Tento svet je pohlcujúci, nádherne podivný a aj napriek tomu bežnému človeku veľmi známy. Je tiež výnimočné, že budem môcť spolupracovať s Jessicou Chastain a Jakeom Gyllenhaalom. Cítime, že príbeh, ktorý Ubisoft vytvoril je naozaj veľmi vhodný viac ako kedykoľvek predtým."

Stephen Gaghan, Variety 2017

Stephen Gaghan sa narodil 6. mája v roku 1965 v americkom Kentucky a medzi jeho najlepšie filmové počiny na ktorých pracoval patria napríklad Syriana (2005), Abandon (2002), či Traffic (2000).

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk