Bethesda urobila nádherné gesto po tom, čo sa na internete objavil tragický príbeh jedného z fanúšikov

Bethesda urobila nádherné gesto po tom, čo sa na internete objavil tragický príbeh jedného z fanúšikov

 

Občas sa na rôznych sociálny sieťach alebo herných fórach objaví nejaký príbeh, ktorý rozpráva o tragických príbehoch hráčov po celom svete. Jeden taký sa na Reddite objavil aj od fanúšika hernej série Fallout, čo si všimla samotná spoločnosť Bethesda.

Pred dvoma mesiacmi sa na sieti Reddit objavil príspevok od používateľa s nickom NoohjXLVII, ktorý hovoril o skutočne tragickom a smutnom príbehu tohto hráča. Ten je zanieteným hráčom a fanúšikom sveta Fallout. Pred rokom však jeho otec zomrel a tento hráč si ho chcel aspoň pripomenúť v hre, a tak vytvoril bota, ktorý niesol názov GR-36 podľa jeho otca Grega. Bohužiaľ, pred dvoma mesiacmi sa do podobnej situácie dostal aj jeho brat Evan, ktorý bol rovnako obrovským fanúšikom titulu Fallout. Evan však prehral svoj boj s cukrovkou a tak sa už bohužiaľ nepozrie do sveta Fallout. Aj keď to možno nie je úplne pravda.

Spoločnosť Bethesda sa nejakým spôsobom o tejto tragickej udalosti dozvedela a neváhala ani sekundu. V najnovšom DLC do hry Fallout 4, ktorý nesie názov Nuka World, môžete nájsť jednu jedinečnú postavu. Táto postava sa volá Evan a ako už správne tušíte, bola vytvorená práve na pamiatku zosnulého Evana z príbehu na Reddite. Túto postavu môžete nájsť v južnej časti mapy v lokalite, ktorá sa volá Evan´s Home. Ak sa k Evanovi dostanete, môžete sa s ním porozprávať a taktiež vás odmení receptom na slávnu Nuka-Colu. Neuveriteľný a tragický príbeh s takýmto dojímavým koncom sa nevidí každý deň. Bethesda urobila skutočne nádherné gesto, ktoré svedčí o tom, že im na hráčoch a fanúšikoch skutočne záleží a viacero herných spoločností by si od nich malo brať príklad. Česť pamiatke Evanovi a jeho otcovi Gregovi.

Ak vás tento príbeh zaujal, celý ho môžete nájsť na tomto odkaze. Rovnako prikladáme aj dve videá, pričom jedno je zo samotného stretnutia s Evanom v hre a to druhé prerozpráva celý príbeh týchto tragických udalostí. Nech sa páči.

 

Zdroj: reddit.com, youtube.com

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk