Watch Dogs 2 sa bude odohrávať v San Franciscu a vyjde v novembri

Watch Dogs 2 sa bude odohrávať v San Franciscu a vyjde v novembri

 

Tentokrát zlyhal ľudský faktor. Reklamný banner totiž obsahoval utajované informácie.

Keď správcovia IGN dávali na web nový reklamný banner o Watch Dogs 2, ani si neuvedomili, že obsahuje aj konkrétnu informáciu o dátume vydania a tému slávneho mosta Golden Gate v pozadí. Zatiaľ čo sa tvorcovia pripravujú na zajtrajšie odhalenie hry, IGN to trocha prepísklo a uverejnilo banner o deň skôr, čím síce nepotešil Ubisoft, no my sme určite radi. Na spomínanom webe ho už budete hľadať márne, no šikovné ruky redaktorov z Eurogameru vyhotovili fotodôkaz, ktorý vám teraz ponúkame aj my.

Watch Dogs 2 vyjde 15. novembra 2016 a bude sa podľa všetkého odohrávať v San Franciscu. Toto mesto je v svete známe vďaka mohutnému červenému mostu Golden Gate Bridge, ktorý tvorí akúsi dominantu mesta. Rozloha celkového územia San Francisca je približne rovnaká ako rozloha Chicaga z prvého dielu, no to len vďaka veľkému vodnému územiu. Čo sa súše týka, San Francisco je výrazne menšie ako Chicago, približne 5 krát menšie.

Samotné San Francisco sa objavuje v počítačových hrách veľmi často. Spomeňme napríklad Driver (1999), Driver: San Francisco (2011), Tony Hawk's Pro Skater 4 (2002), Hotline Miami 2: Wrong Number (2015) či napríklad aj Call of Duty: Advanced Warfare (2014). Toto prostredie malo byť súčasťou aj Dead Island 2, nad ktorým v súčasnosti ale visia otázniky.

Zdroj: VG247, Wiki

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk