Horská dráha Dare Devil Dive umocňuje zážitok pomocou VR

Horská dráha Dare Devil Dive umocňuje zážitok pomocou VR

 

Určite každý jeden z vás minimálne chcel, alebo už otestoval, aké to je byť na horskej dráhe. Pokiaľ nie na nej, tak ste si podobné pocity pravdepodobne vyskúšali na rôznych kolotočoch počas jarmokov. A pokiaľ sa vám tlačí na jazyk otázka, čo by mohlo takúto horskú dráhu ešte viac umocniť, tak vedzte, že jedno riešenie by sa našlo.

Odpoveďou je pravdepodobne zábavný park Six Flags Over Georgia, ktorý sa ako názov napovedá nachádza v americkej Georgii. V tomto parku na rozlohe 120 hektárov nájdete aj obľúbenú horskú dráhu známu, ako Dare Devil Dive.

Prevádzkovatelia parku sa totiž rozhodli umocniť jazdu na dráhe Dare Devil Dive tým, že svojim zákazníkom ponúknu počas jazdy možnosť vyskúšať si, aké to je absolvovať trať za pomoci virtuálnej reality. Jednoducho si pred štartom nasadíte VR okuliare a budete sa musieť vysporiadať s cudzími bytosťami vo virtuálnom svete.

Ako môžete vidieť na ukážkovom videu, tak zážitok z horskej dráhy to posúva na úplne inú koľaj. Mne sa tento nápad páči a ak bude možnosť, rád by som si takúto spanilú jazdu vyskúšal. A čo vy, dali by ste sa nahovoriť?

Zdroj: coolwearable, youtube, wiki

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk