Zaklínač 3 radikálne zmenil pohľad štúdia CD Projekt na Cyberpunk 2077

Zaklínač 3 radikálne zmenil pohľad štúdia CD Projekt na Cyberpunk 2077

 

Podľa všetkého sa tretie Geraltove dobrodružstvo stane len takou smietkou v porovnaní s ich najnovšou hrou.

Ambície štúdia CD Projekt sú veľké, veľmi veľké. Prakticky už od svojej prvej hry Zaklínač sa s každou ďalšou hrou, t.j. Zaklínač 2: Vrahovia kráľov a Zaklínač  3: Divoký hon, nezvyšovali len ich ambície, ale koniec koncov aj kvality samotných hier. Prvý Zaklínač bol vynikajúci, druhý excelentný a tretí fantastický. Aký teda bude, alebo lepšie povedané aký môže byť Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 bude musieť byť dokonca lepší, väčší a revolučnejší, než bolo pôvodne plánované.

Adam Badowski, šéf štúdia CD Projekt

Tento výrok padol počas konferencie štúdia ohľadom finančných výsledkov z roku 2015, keď si tvorcovia uvedomili, že Zaklínač 3 bol fenomenálny úspech a z toho dôvodu musí spomínaná kyberpunková hra nastaviť latku ešte vyššie. Je vidieť, že CD Projekt nezaspáva na vavrínoch z eufórie vyvolanej úspechom tretieho Zaklínača, ale chcú sa ešte viac zlepšovať. Vývojári nechcú žiť z minulosti, stoja na pevných nohách vediac, že len výsledky dosiahnuté v prítomnosti môžu pomôcť k ich ďalšiemu rozvoju.

Na ich nových hrách pracuje v súčasnosti približne 400 ľudí a tím sa bude rozrastať až na 800. Množné číslo sme spomenuli, pretože okrem tohto sci-fi RPG pripravujú ďalšiu, zatiaľ neohlásenú AAA hru. Obe tituly sa na trh dostanú v rozmedzí rokov 2017 až 2021. Podľa slov Adama Badowskeho by sme sa nových informácií o "2077" mali dočkať už čoskoro. Skrátiť si čakanie môžeme napríklad aj pripomenutím si ohlasovacieho videa.

Zdroj: DualShockers, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk