Pozrite sa, ako by vyzeral Daredevil vo svete Fallout 4

Pozrite sa, ako by vyzeral Daredevil vo svete Fallout 4

 

Televízny seriál Daredevil spoločnosti Netflix bol jedným z najväčších seriálových prekvapení minulého roka. V marci na nás čaká druhá séria a ako ináč, hráči sa rozhodli preniesť trailer do herného sveta, tentokrát nie do GTA V, ale do sveta Fallout 4.

YouTuber UpIsNotJump pretvoril pútavý trailer na druhú sériu v už spomínanom minuloročnom hite štúdia Bethesda a môžeme povedať, že urobil veľmi dobrú prácu. Nielen po vizuálnej stránke, kde musel použiť hneď niekoľko modov, ale taktiež po stránke vytvorenia replík Matta Murdocka ako Daredevila a Franka Castla ako Punishera, ktorý sa objaví v druhej sérii. Pre porovnanie vám ponúkame aj skutočný trailer na druhú sériu

Autor prezradil, že tvorba tohto traileru mu zabrala približne 30 hodín práce a na konci videa môžete vidieť aj niektoré nepodarky, tzv. bloopers. Tam môžete vidieť, ako sa opakovane pokúšal vytvoriť kaluž krvi či jeho "zápasenie" s niektorými objektmi. V popise videa ďalej nájdete zoznam všetkých použitých modov, ktoré autor videa použil.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk