Hráčovi sa podarilo uniknúť z ihriska Rocket League: Pozrite sa, čo tam našiel

Hráčovi sa podarilo uniknúť z ihriska Rocket League: Pozrite sa, čo tam našiel

 

Stalo sa vám už niekedy, že ste sa počas hrania nejakej hry dostali na miesto, kam ste sa pravdepodobne dostať nemali? Zaujímavý kúsok sa objavil nedávno na reddite, kde sa jednému z hráčov podarilo s pomocou chyby dostať na miesta, ktoré ste v Rocket League ešte nevideli.

Objavovanie nových miest či dokonca celých svetov bolo vždy zaujímavým elementom hrania počítačových hier. Niekedy nám to však hra dovolí, ba priam nakáže, aby sme sa vydali na púť, no niekedy však autori nechcú, aby ste len tak blúdili a niekam vás "uzavrú". Napríklad v autíčku na štadión, ako v prípade titulu Rocket League. Rozhliadli ste sa niekedy v tejto hre naokolo a zamysleli sa, čo sa za stenami skrýva? Teraz to zistíte.

Používateľ redditu s nickom UcomfortableNPC sa nejakým spôsobom dostal za tieto hranice a rozhodol sa preskúmať svet Rocket League. Mnohí z vás pravdepodobne čakajú, že všade navôkol bude iba prázdnota a tma, no opak je pravdou. Aj miesta, kam sa hráč za normálnych okolností dostať nemá, je mapa krásne a detailne prepracovaná a poteší nejedno hráčske oko. Veď posúďťe sami.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk