Vtip sa stáva skutočnosťou: Konami si zaregistrovalo nové pachinko

Vtip sa stáva skutočnosťou: Konami si zaregistrovalo nové pachinko

 

Konami to má posledný rok ťažké. Ohlasované zameranie sa na mobilné hry, vyhadzov Hidea Kodžimu, zrušenie vývoja Silent Hills či vymazanie dema P.T. z PS Store. Spoločnosť začala byť vďačným námetom pre vtipy.

Tie sa často ironicky dotýkali hazardných hier známych ako pachinko. Podľa ironických poznámok sa spoločnosť rozhodla opustiť AAA trhu preto, aby si ľahko namastila vrecká práve pachinkom využívajúc pritom známe značky. Metal Gear Solid: The Pachinko Pain, Metal Gear Solid: Pachinko Eater alebo aj Metal Gear Solid: The Sons of Pachinko, vysmievaniu sa medze nekladú. Úsmev hráčom ale zmrzol dnes, keď vysvitlo, že si Konami skutočne zaregistrovalo značku "Big Boss" pre tieto herné zariadenia.

Aj keď spoločnosť len nedávno dementovala správy o opúšťaní AAA hier, zdá sa, že sa neštíti vôbec ničoho. Videoherná séria Metal Gear Solid má pokračovať, no v súčasnosti ale pravdepodobne radšej dá prednosť ľahkým a lacným peniazom z pachinka (na toto slovo som už doslova alergický), aj keď sa pritom pošliape po cti legendárneho Big Bossa. Veď keď už takýto hrozný osud postihol aj Silent Hill, tak žiadna séria nie je v bezpečí. Konami zatiaľ správy nekomentovalo.

 

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk