Na ultimátny crossover Tekken X Street Fighter ešte nezabúdajte: Namco znova potvrdzuje jeho vývoj

Na ultimátny crossover Tekken X Street Fighter ešte nezabúdajte: Namco znova potvrdzuje jeho vývoj

 

Tento titul pre hráča znamená to, čo pre filmového fanúšika Batman vs Superman.

Keď pred 5 rokmi ohlásila spoločnosť Bandai Namco (v tom čase ešte Namco Bandai) spojenie dvoch najväčších rivalov na poli bojoviek, fanúšikovia boli vo vytŕžení. Niet sa ani vlastne vôbec čo čudovať. Obe hry majú svoje vlastné fanatické publikum, ktoré by sa nebálo pri obhajovaní svojej hry skutočne pobiť na život a na smrť. No dobre, priznávame, to sme už trocha prehnali. Každopádne, spojenie dvoch legiend poriadne rozvírilo vášne.

Čas ale plynul a o hre bolo počuť stále čoraz menej. Aj keď sa konkrétne správy o detailoch titulu neobjavili, producent hry Kacuhiro Harada mal vždy po ruke univerzálnu odpoveď, že sa na hre stále pracuje. Nijako inak tomu nebolo ani tentokrát, keď sa pred pár dňami v rozhovore pre Famitsu vyjadril, že hra je stále vo vývoji a Tekken X Street Fighter bude jedného dňa vydaný. Jeho slová zneli konkrétne takto: "Hovoril som to už predtým, no faktom ostáva, že vo vývoji hry sme už pekne ďaleko."

Tento výrok môže pôsobiť mierne povzbudzujúco, no Harada následne uzemňuje: "Možno vyzerá, že sme na hre ešte vôbec nezačali robiť, no o postavách prítomných v hre bolo rozhodnuté už pred dávnou dobou. Už sme dokončili polygónové postavy, pohyby a systémy." Takže po dlhých 5 rokoch ste UŽ dokončili toto, pán Hacuhiro? Výborne. S ďalšími novými informáciámi o vývoji sa stretneme pravdepodobne až o ďalších 5 rokov.

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk