Deň nezávislosti v podaní GTA Online a pripravované ďalšie DLC

Deň nezávislosti v podaní GTA Online a pripravované ďalšie DLC

 

Skvelá správa pre všetkých milovníkov bielej, modrej a červenej a takisto sezónnych výhod vo svojej obľúbenej hre. Aj keď musíme dodať, že biela, modrá a červená sa v tomto prípade netýka slovenskej vlajky, ale tej americkej, a pod obľúbenou hrou máme na mysli GTA V.

Rockstar sa rozhodol všetkým svojím hráčom na počesť amerického Dňa nezávislosti ponúknuť tento víkend zopár výhod a takisto aj tematicky zladené predmety za zvýhodnené ceny.

Až do šiesteho júla majú možnosť všetci hráči GTA Online získať špeciálnu, tematicky zladenú výzbroj a dve motorové približovadlá s 25% zľavou. Spomínanými približovadlami sú Monster truck s typicky americky ladeným menom Liberator a motorka s prezývkou Sovereign, ktorým sekundujú mušketa a raketomet strieľajúci ohňostroje. Všetka táto dobrota je teraz so spomínanou zľavou, ale kúpiť si ju bude možné až do prvého augusta. Po tomto dátume sa už ale k týmto predmetom dostanete asi iba veľmi ťažko.

Samozrejme, pár vozidiel a zbraní nemôže byť všetko, čo táto akcia ponúka, takže všetci hráči až do šiesteho júla získajú pri hraní GTA Online dvojnásobok RP za plnenie bežných misií a pri plnení misií z playlistu Independence Day sa násobia nielen RP body, ale aj získané peniaze. Independence Day playlist obsahuje dokopy 17 nových misií, ale ďaľšími vychytávkami, ktoré tento update priniesol, je napríklad možnosť upraviť si vlasy v štýle mullet (trendy look 70-tych rokov), nainštalovať si do vozidiel klaksón so znelkou Star Spangled Banner a pneumatiky produkujúce bielo-modro-červený dym, ale aj možnosť konečne sa previezť na ruskom kolese a horskej dráhe na môle v Los Santos.

Liberator

Celá táto akcie je určite skvelá správa pre hráčov, ktorí si chcú nasporiť na predmety a vozidlá z pripravovaného DLC Ill-Gotten Gains Part 2, ktoré má byť vypustené už 8. júla a obsahuje všetko, čo sa nachádza na obrázkoch nižšie.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk