Skyrim 2 a Red Dead Redemption 2 vo vývoji. Príliš dobré, aby to bola pravda?

Skyrim 2 a Red Dead Redemption 2 vo vývoji. Príliš dobré, aby to bola pravda?

 

V Ubisofte majú pravdepodobne vešteckú guľu.

Leaknutý dotazník spoločnosti Ubisoft zaoberajúci sa ich najnovším prírastkom Assassin's Creed Syndicate odhaľuje veci nevídané. Jedna otázka zaujímajúca sa o to, ktoré z uvedených hier si hráč plánuje kúpiť, totiž obsahuje aj tituly, ktoré ešte neboli ani ohlásené. Ide o The Elder Scrolls: Skyrim 2 a Red Dead Redemption 2. Zatiaľ čo sme o druhej menovanej s plným názvom Red Dead Redemption 2: Legends of the West mohli počuť už skôr z rôznych leakov tváriacich sa pomerne vierohodne, Skyrim 2 by bol v prípade, že je to pravda, skutočne veľkým prekvapením.

Dá sa pokračovaniu Skyrimu vlastne veriť? Bethesda má stále plné ruky práce s udržiavaním The Elder Scrolls Online, ktorý len nedávno prešiel na klasický model bez mesačných poplatkov, a navyše má na starosti ešte Fallout 4. Mohla by spoločnosť popri tomu všetkému zvládnuť tretiu masívnu hru? K tomu všetkému sme navyše nepripočítali Doom, na ktorého vývoj Bethesda dohliada. Na druhej strane si môžeme položiť otazku, prečo spoločnosť nepočkala s ohlásením štvrtého Falloutu na E3? Že by mala v rukáve ešte teda skutočne niečo iné? Bude to Skyrim 2?

Sledujte s nami a kolegom Cokym ako uvádzačom prezentáciu Bethesda E3 2015: Live Stream & Feed začínajúcu zajtra o pol 4 ráno.

Zdroj: Nerdist

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk