Generation 113 – je tu máj, herný čas

Generation 113 – je tu máj, herný čas

 

Alebo? Vonku je konečne teplo a pekne, opatrenia sa uvoľňujú a terazky sa otvátajú. Bude vôbec niekto sedieť doma a hrať videohry? Samozrejme. My hráči neriešime, aké je vonku počasie, stačí nám pravidelný prísun tekutín, jedla, elektriky a sem-tam odbehnutie na toaletu. Nejaké opatrenia nás nemôžu rozhodiť...

Čo ale hráča môže rozhodiť je nekvalitný titul, ktorý si kúpil z nevedomosti. Tomu sa dá samozrejme ľahko predísť a to tak, že si kúpi magazín Generation zo stránky shop.generation.sk. Samozrejme, môžete si prečítať aj online verziu, ktorá je zadarmo, ale chýba tomu ten feeling (teda aspoň podľa mňa, asi som stará škola).
Každopádne, čo nás v najnovšom čísle čaká? Noooo, je toho dosť! Hlavne, na PS5 vyšla prvá riadna AAAAAAAA exkluzivita RETURNAL! A my sme ju, samozrejme, recenzovali. Okrem iného v časopise nájdete:

  • Recenzie na Outriders alebo It takes two
  • Vyskúšali sme Motorola Moto G30 a Poco X3
  • Testovala sa raritná Aorus GeForce RTX 3060 Elite 12G

A samozrejme mnoho ďalšieho, takže netreba váhať a sťahujte, objednávajte, čítajte. Ja všetkým, aj tým, ktorí sa nezavierajú doma pred svetom, prajem úspešný štart do nového mesiaca a samozrejme (tým na teraskách) na zdravie!

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 113

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk