Generation 112 – Dni sa začínajú predlžovať (žiaľ aj núdzový stav)

Generation 112 – Dni sa začínajú predlžovať (žiaľ aj núdzový stav)

 

Jar je tu a s ňou pekné počasie, kávičky na teraskách, príroda, hranie sa vonku... Aha počkať, nie je rok 2019... Takže ešte raz: Jar je tu a s ňou pekné počasie, kávičky na balkóne, príroda v dokumentárnych filmoch a hranie sa na PC či konzolách. Nič sa za posledné mesiace nezmenilo, okrem obsahu magazínu a to sa oplatí!

V najnovšom čísle, ktoré vám spríjemní čakanie na koniec jari a začiatok leta, sa nachádzajú, ako obvykle, recenzie na najnovšie hry, či hardvér. Nechýbajú ani technológie a dokonca aj filmy, ktoré sme rozhodne neupirátili! Okrem klasickej online verzie, ktorá je zadarmo, si môžete zakúpiť parádnu tlačenú verziu, ktorá vám pripomenie staré dobré časy, keď internety neexistovali. Magazín si môžete zakúpiť TU. Chcete vedieť, čo nájdete vo vnútri?

  • Recenzia na Little Nightmares 2 alebo Monster Energy Supercross 4
  • Vyskúšali sme Xiaomi Mi Smart Band 5 a Samsung Galaxy S21 Ultra
  • Videli sme Zack Snyder´s Justice League

Nakoľko má magazín 100 strán, je jasné, že buď sme to preháňali do detailov, alebo je v magazíne toho viac! Kto vie? Treba prečítať!

Prajem všetkým veľa pevných nervov do nasledujúcich týždňov.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 112

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk