Februárový Generation hotový! Poďte čítať...

Februárový Generation hotový! Poďte čítať...

 

Jarné počasie v posledných dňoch nahradila tuhá zima a na vačšine územia Slovenska aj kooooopec snehu. Ja osobne sneh obľubujem, takže som tomu rád. Je len na škodu, že tu, v Košiciach, sa sneh nie a nie udržať. Preto sa z neho dlho nikdy netešíme. Poďme ale preskočiť toto meteorologické okienko a pustiť sa ďalej k samotnému magazínu.

Magazín je aj tento mesiac vydaný v oklieštenej forme. Či mi veríte alebo nie. December a január boli také slabé mesiace, že sme mali problém nazbierať dostatok recenzií, aby sme zaplnili komplet číslo. O kinorecenziách nehovoriac.

O chvíľu sa to ale troška zlepší a v budúcom čísle sa dočkáme recenzií na hry ako Evolve, The Order: 1886, nový Oddworld, Blackhole a pod. Z filmov si neodpustíme Jupiter Ascending, American Sniper, FoxCatcher či Unbroken.

V marcovom čísle prinesieme aj ďalšie hardvérové recenzie na produkty ako Meizu MX4, Headset od Articu, monitor BENQ RL27 či herný headset Creative SB Inferno. Vyskúšali sme do redakcie objednať aj niečo z Číny. Tentokrát si pozrieme na zúbok tabletu značky Teclast s dualbootom Android/Windows 8.1

Myslím si, že bude lepšie, aj ked nie zďaleka tak dobre, ako by mohlo byť. Rád by som vás teda privítal do nového mesiaca február a už teraz sa teším na nové vydanie, začiatkom marca.

 

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 038

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android a iOS: Vyskúšajte aplikácie pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play. Stiahnuť z iTunes Store.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk