Aprílové číslo dorazilo do virtuálnych schránok

 

Generation Magazín č. 016Tak predsa sme sa dočkali... Herný raj, ktorý sa počtom vydaných kvalitných titulov priblížil až nebezpečne blízko k číslu, ktoré si my, hráči, spájame skôr s Vianocami ako s jarou.

 

Generation Magazín č. 016

Tento takmer zimný nával nás, samozrejme, v redakcii, na rozdiel od našich milých pánov cestárov, nezaskočil, a tak vám s radosťou môžeme servírovať dnešné nablýskané číslo Generation Magazínu. V ňom vám prinášame recenzie na Gears of War: Judgment, God of War: Ascension, Tomb Raider, Crysis 3, Simcity 2013 alebo Starcraft 2: Heart of Swarm. Našim herným recenziám sekundujú nemenej zaujímavé HW recenzie – Sony Xperia Z, Fractal Design Define XL R2, Logitech 710+, Asus Zenbook UX51, Lenovo ThinkPad Tablet 2, Creative Inspire T3300 + T6300 a GX Gaming Gila MMO/RTS Professional Gaming Mouse. Marec bol plodný aj na filmy. V našej filmovej sekcii nájdete rekordných osem recenzií na najnovšie snímky, ktoré môžete vidieť či už v kinách, alebo na Blu-Ray.

V aprílovom čísle Generation Magazínu taktiež nájdete podrobné predstavenie Logitech G série, arktickú expedíciu Axis, naše ohliadnutie sa za Game Expo 2013, sériou Gears of War a zhodnotenie odchodu doterajšieho CEO EA Johna Riccitiella. A keďže sme po mesiaci plnom hrania v dobrej nálade, pripravili sme pre vás tentokrát nie jednu, ale rovno dve súťaže, v ktorých si môžete zasúťažiť o Gaming Gila MMO/RTS Professional Gaming Mouse alebo tiež o rozhnevaného Kratosa.

A teraz ruku na gamepad/klávesnicu a s pravdou von, komu vlastne vadí, že je vonku stále zima?

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (12,75 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (6,15 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk